نسخه چاپی

ضربه شبانه پلیس به مزاحمین نوامیس و اوباش تهران

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ جزئیاتی از دستاوردهای اجرای طرح سراسری ارتقاء امنیت شبانه پایتخت را تشریح كرد.

به گزارش نما، سردار علیرضا لطفی در حاشیه اجرای طرح سراسری ارتقاء امنیت شبانه پایتخت که از شب گذشته آغاز و تا بامداد امروز ادامه پیدا کرد،‌ در تشریح جزئیاتی از دستاوردهای این طرح که در شمال غرب تهران به اجرا درآمد اظهار کرد: در این طرح پلیس امنیت تهران بزرگ با تمرکز بر دغدغه‌های مردمی و شهروندان پایتخت، برخورد با مزاحمان نوامیس را در دستور کار خود قرار داد و در طول اجرای آن 120 نفر از مزاحمین نوامیس در پارک‌ها و قهوه‌خانه‌ها دستگیر شدند.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت تهران بزرگ افزود: همچنین 89 محل شامل قهوه‌خانه‌ها و باشگاه‌های ورزشی مورد بازرسی قرار گرفت و یک قهوه‌خانه که تعدادی از افراد در آن شرب خمر کرده و پس از درگیری با پلیس با شلیک ماموران دستگیر شدند پلمب شد و سایر اماکن مورد بازرسی نیز اخطارهای قانونی گرفتند.

وی با بیان اینکه تعداد قابل توجهی سلاح سرد، قمه و پنجه بوکس از دستگیر شدگان کشف و ضبط شد افزود: علاوه بر این موارد، همکاران ما از یکی از محل‌های اسکان اتباع بیگانه در غرب تهران بازدید کردند و تعداد قابل توجهی از اتباع خارجی غیرمجاز شناسایی شدند که پس از دستگیری، اقدامات لازم برای رد مرز این افراد انجام خواهد گرفت.

لطفی در پایان از کشف بیش از 120 هزار قطعه انواع ترقه و مواد محترقه قاچاق در طرح چند ساعته پلیس امنیت خبر داد.
منبع: تسنیم

۱۳۹۶/۱۱/۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: