نسخه چاپی

احتمال تشدید محرومیت پرسپولیس؟

روزبه وثوق‌احمدی درباره احتمال تشدید محرومیت پرسپولیس به‌خاطر اقرار مهدی طارمی مبنی بر جعل زمان ثبت قراردادش با پرسپولیس، اظهار داشت: اگر فرض را بر این بگذاریم كه تخلفی رخ داده است، كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می‌تواند به آن ورود كند.

به گزارش نما، مسئول کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال توضیحاتی را در مورد احتمال تشدید محرومیت پرسپولیس توسط فیفا ارائه کرد.
روزبه وثوق‌احمدی درباره احتمال تشدید محرومیت پرسپولیس به‌خاطر اقرار مهدی طارمی مبنی بر جعل زمان ثبت قراردادش با پرسپولیس، اظهار داشت: اگر فرض را بر این بگذاریم که تخلفی رخ داده است، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می‌تواند به آن ورود کند، چون این تخلفی بوده که در ایران اتفاق افتاده است و ربطی به فیفا ندارد.
مسئول کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال افزود: ما نمی‌توانیم با اقرار یک شخص بگویم تخلف صورت گرفته است، چون اول باید یک شکایتی مطرح شود و بعد کمیته انضباطی ببیند که کدام آیین‌نامه مشمول این شکایت می‌شود. برای باز شدن هر پرونده‌ای، باید شاکی وجود داشته باشد. البته در برخی موارد هم با گزارش می‌شود به پرونده‌های مختلف رسیدگی کرد. در کل رسیدگی به این موضوع در صلاحیت کمیته انضباطی است.

۱۳۹۶/۱۱/۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: