نسخه چاپی

واكنش امیری به توزیع فرم‌های شائبه برانگیز در مجلس

معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس درباره فرم‌های توزیع‌شده بین نمایندگان ملت توضیحاتی ارائه كرد.

به گزارش نما، حسینعلی امیری معاون رئیس‌جمهور در واکنش به توزیع فرم‌هایی در مجلس از سوی رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 97 که شائبه امتیاز گیری دولت از نمایندگان را بوجود آورده بود بیان داشت: نه ما هیچ موضوع پنهانی نداریم.

معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس خاطر نشان کرد: آنچه نظر دولت است در لایحه بودجه به مجلس آمده است و موضوعی که شما اشاره می‌کنید حتما از ناحیه دولت نیست.

به گزارش فارس همزمان با آغاز نشست علنی روز سه‌شنبه سوم بهمن‌ماه مجلس شورای اسلامی فرم‌هایی در اختیار نمایندگان خانه ملت درباره بودجه‌های استانی قرار گرفت؛ در این فرم‌ها که به امضای غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 97 مجلس رسیده، از نمایندگان خواسته شده است که نظرات خود را درباره اعتبارات پروژه‌های استانی اعلام کنند.

برخی نمایندگان در گعده‌هایی که در صحن مجلس تشکیل داده‌ بودند توزیع چنین فرم‌هایی را عامل امتیازگیری دولت و نمایندگان حامی آن‌ها از منتقدان و سایر نمایندگان توصیف می‌کردند.

این بخش از نمایندگان تاکید داشتند که چنین فرم‌هایی ممکن است باعث شود نمایندگان نتوانند نظر کارشناسی خود را اعلام کنند و مجبور به حمایت از نظرات دولت شوند و هشدار می‌دهند که ممکن است حمایت از نظرات دولت باعث تصویب موضوعاتی همچون گرانی حامل‌های انرژی شود که نارضایتی مردم را در پی دارد.
منبع: فارس

۱۳۹۶/۱۱/۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...