نسخه چاپی

هشدار هواداران آبادانی به استقلالی ها

بازیكن تیم صنعت نفت آبادان گفت: در نیمه نهایی جام حذفی از امتیاز میزبانی برخورداریم و بعید می‌دانم لباس یا پرچم آبی در ورزشگاه ببینیم.

به گزارش نما، مسعود ابراهیم‌زاده با اشاره به برتری تیمش برابر سپیدرود اظهار داشت: بازی با سپیدرود آسان نبود و ما به خوبی از موقعیت‌های خود استفاده کردیم. ما در همه بازی‌ها تیم برتر بودیم ولی موقعیت‌ها تبدیل به گل نمی‌شد و در نهایت گل می‌خوردیم و می‌باختیم. در این بازی موفق شدیم از موقعیت‌ها استفاده کنیم و از این رو به نتیجه دلخواه رسیدیم.

وی ادامه داد: وقتی موقعیت‌ها گل نمی‌شود تیم تحت فشار قرار می‌گیرد. اتفاقا ما در بازی‌های قبلی موقعیت‌های بیشتری هم داشتیم اما وقتی چند توپ به گل تبدیل نمی‌شود تیم استرس می‌گیرد و وقتی از سوی دیگر یک موقعیت حریف تبدیل به گل می‌شود کار سخت تر می‌شود چرا که باید 90 دقیقه فشار بیاوریم تا آن یک گل را جبران کنیم. در کل این روند مطلوب نیست و کار را سخت می‌کند.

بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان افزود: در بازی با گسترش دقیقه 5 گل خوردیم و روحیه تیم بهم ریخت. ترسی به تیم وارد شد که تاثیر طولانی گذاشت. با این حال خوشحالم که با این پیروزی و قبلا ز بازی با استقلال برنده شدیم. سپیدرود تیم خوبی بود. از وقتی آقای کریمی آمده است روحیه خوبی گرفته بودند. اصلا حریف دست و پا بسته‌ای نبودند ولی وقتی تیم ما به گل رسید سوار بر بازی شدیم و با روحیه که داشتیم بازی را اداره کردیم و در نهایت برنده از زمین خارج شدیم.

ابراهیم‌زاده در خصوص آمادگی تیم صنعت نفت برای بازی با استقلال گفت: آقا فراز به برخی بازیکنان استراحت داد و برخی نفرات را زودتر از روال عادی تعویض کرد تا انرژی تیم را برای بازی با استقلال در جام حذفی حفظ کند. چرا که نمی‌خواست بازیکنان تحت فشار باشند.

وی ادامه داد: ما میزبان هستیم و با وجود این که استقلالی‌ها تماشاگر زیاد دارند ولی فکر می‌کنم سه شنبه ورزشگاه تماما زرد باشد و حتی یک پرچم و لباس آبی نبینیم. من می‌دانم استقلالی@ها خودشان به ورزشگاه نمی‌آیند و شاید همان 10 درصد جایگاه تیم مهمان هم پر نشود.

بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان افزود: روحیه تیم ما خیلی خوب است. همه تمرکز و فکر ما این است که بازی با استقلال را برنده شویم. ما خود را برای فینال آماده کردیم. چون از ابتدا قرار نبود وارد جام حذفی شویم ولی وقتی پا به مسابقات گذاشتیم تصمیم گرفتیم تا پایان با قدرت ادامه دهیم. حضور در فینال هم برای ما خوب است وهم برای باشگاه صنعت نفت؛ چرا که از نظر آماری برای تیم صنعت نفت که تا کنون به چنین جایگاهی نرسیده است رزومه خوبی به جا خواهد ماند.

این مدافع در خصوص شانس حضور تیم صنعت نفت در فینال جام حذفی گفت: حضور ما در نیمه نهایی اصلا شانسی نبود. ما تنها تیمی خواهیم شد که با شکست سپاهان، پرسپولیس و استقلال به فینال راه پیدا خواهیم کرد. از این رو اگر استقلال را هم ببریم آمار خوبی از خود به جا خواهیم گذاشت. ما به این تک بازی خیلی امیدواریم. باید فقط برای بردن به میدان برویم. از نظر من صدر درصد بازی سختی است.

وی در پایان ضمن تشکر از هواداران صنعت نفت از ابتدای فصل تا کنون گفت: از هواداران تشکر می‌کنم که از ابتدای فصل ما را حمایت کردند. قطعا آنها هم در حضور پر رنگ تیم صنعت نفت در نیمه نهایی نقش داشتند. امیدوارم این بار هم با حمایت‌های خود جهنم زرد برزیل را به ایران نشان دهند و ثابت کنند زرد واقعی متعلق به آبادان است.

۱۳۹۶/۱۱/۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: