نسخه چاپی

ترامپ: از تخت خواب توئیت می‌كنم

رئیس‌جمهور آمریكا بار دیگر در مصاحبه‌ای خود را «نابغه» خواند.

به گزارش نما، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا باز هم در مصاحبه‌ای با شبکه خبری «آی‌تی‌وی» به بیان مطالب عجیب پرداخت،این بار درباره موضوعات مختلف صحبت کرده و از جمله تأیید کرده برخی از توئیت‌هایش را از رختخواب می‌فرستد.

وی در این مصاحبه، روابط آمریکا با اتحادیه اروپا را «بسیار غیرمنصفانه» توصیف کرد و گفت: «ما نمی‌توانیم محصولاتمان را صادر کنیم. خیلی خیلی دشوار است. علی‌رغم این، آنها محصولاتشان را بدون مالیات یا با مالیات خیلی کم برای ما می‌فرستند.»

ترامپ تصریح کرد: «این خیلی غیرمنصفانه است. مشکلات زیادی با اتحادیه اروپا داشته‌ام، و این موضوع ممکن است از نظر مسائل تجاری به یک مسئله بزرگ تبدیل شود.»

وی همچنین سوال مجری این شبکه خبری مبنی بر اینکه آیا توئیت‌های خود را از تختخواب می‌فرستد را تأیید کرد. وی گفت: «خب شاید گاهی از تختخواب، شاید گاهی هنگام صبحانه یا ناهار یا جاهای دیگر اما به صورت کلی صبح یا عصر توئیت می‌کنم.... در طول روز خیلی سرم شلوغ است.»

رئیس‌جمهور آمریکا بار دیگر گزارش‌ها درباره ابتلایش به امراض روانی را رد و بار دیگر تکرار کرد که خودش را «نابغه‌ای باثبات می‌داند.» وی گفت: «قبلاً گفته بودم باهوش هستم، ولی گمان می‌کنم این توصیف چندان دقیق نیست. باید بگویم من نابغه‌ام.»

ترامپ درباره مخالفت‌های گسترده با سفرش به انگلیس هم اظهارنظر کرد و مدعی شد که او در بریتانیا محبوب است. وی گفت: «من در انگلستان محبوب هستم. ایمیل‌های زیادی از طرفدارانم از انگلیس برایم می‌رسد. آنها حرف‌هایی که من درباره مسائل امنیتی و مسائل دیگر می‌زنم را دوست دارند.»
منبع: تسنیم

۱۳۹۶/۱۱/۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...