نسخه چاپی

رابطه پنهانی زن خیانتكار با مربی همسرش

مردی كه به همسرش مشكوك شده بود گفت: من وقتی در تعقیب همسرم بودم، او را سوار خودروی مربی باشگاه ورزشی دیدم و حتی پنهانی چند عكس نیز از آنها گرفتم.

به گزارش نما، مربی ورزشکار دیروز به اتهام رابطه پنهانی با زن همسایه، پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شد.تلفن ناشناس یک غریبه راز این رابطه را برملا کرد:

رسیدگی به این پرونده از زمستان سال گذشته به دنبال شکایت مرد 37 ساله به نام مصطفی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مرد به پلیس گفت:مدتی پیش فردی ناشناس با تلفن همراهم تماس گرفت و از من خواست تا بیشتر رفت و آمدهای همسرم را تحت نظر داشته باشم. با این تلفن مشکوک همسرم به نام ژاله را بیشتر کنترل کردم و ناباورانه به رابطه پنهانی او با مربی باشگاهی که هرروز به آنجا می‌رفت، پی بردم. من و همسرم 12 سال است که با هم زندگی می‌کنیم و صاحب سه فرزند هستیم.

من هر روز صبح سر کار می‌رفتم و عصرها بعد از کار به باشگاه می‌رفتم تا ورزش رزمی کار کنم، ولی هیچ وقت فکر نمی‌کردم مربی رزمی‌ام به نام کامران با همسرم در ارتباط باشد.من وقتی در تعقیب همسرم بودم، او را سوار خودروی مربی باشگاه ورزشی دیدم و حتی پنهانی چند عکس نیز از آنها گرفتم. وی افزود:این ماجرا تاثیر بدی در روحیه‌ام گذاشته و قادر به ادامه زندگی با همسرم نیستم.

با افشای این خیانت، همسر مربی ورزشی نیز از شوهرش شکایت کرد. این زن گفت: من مدرک فوق‌لیسانس دارم و معلم هستم. سال‌هاست با همسرم زندگی می‌کنم و همیشه به او اعتماد داشتم و هیچ وقت فکر نمی‌کردم کامران چنین خیانتی کند. حالا که به ماجرا پی برده‌ام از شوهرم شکایت دارم.

با تکمیل تحقیقات، زن و مرد جوان دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور یک مستشار غیرعلنی و پشت درهای بسته محاکمه شدند. در این جلسه ژاله، منکر رابطه پنهانی با مربی ورزشی شد.

کامران نیز ادعای عجیبی مطرح کرد و گفت قربانی توطئه زنانه شده است.

این متهم به قضات دادگاه گفت: من و همسرم بتازگی خانه خریده‌ایم و سر سند زدن خانه با هم اختلاف داریم. همسرم حالا این شکایت را مطرح کرده تا خانه‌ای را که خریده‌ام، تصاحب کند. من هیچ رابطه‌ای با ژاله نداشته‌ام.

در پایان جلسه، هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.
منبع: جام جم آنلاین

۱۳۹۶/۱۱/۱۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...