نسخه چاپی

وزارت كشاورزی برای تنظیم بازار شب عید چه برنامه‌ای دارد؟

معاون وزیر جهاد گفت: ما برای تنظیم بازار شب عید قریب به ٦٠ هزارتن برنج توزیع می كنیم كه در دو مرحله توزیع خواهد شد و توزیع ٣٠ هزارتن آن در مرحله نخست ابلاغ شده است.

به گزارش نما، توزیع ۶۰ هزار تن برنج یکی از اقداماتی که به نقل از معاون وزیر جهاد برای تنظیم بازار شب عید قرار است انجام شود. یزدان سیف معاون وزیر جهاد در نشستی خبری که به مناسبت دهه فجر در حال برگزاری است، با بیان اینکه شرکت بازرگانی دولتی ایران برای تنظیم بازار ایام نوروز برنامه های خوبی در جهت توزیع کالاهای اساسی از جمله برنج، روغن، کره و غیره دارد، اظهارداشت: ما برای تنظیم بازار شب عید قریب به ٦٠ هزارتن برنج توزیع می کنیم که در دو مرحله توزیع خواهد شد و توزیع ٣٠ هزارتن آن در مرحله نخست ابلاغ شده است.

وی با اشاره به اینکه توزیع این کالا از ١٥ بهمن آغاز می شود، گفت: خانوار می توانند از ٢٠ بهمن ماه برنج مورد نیاز خود را از فروشگاه های زنجیره ای دریافت کنند.

معاون وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: قیمت هرکیلوگرم برنج هندی ١١٢١؛ ٥٦٠٠ تومان و هر کیسه ١٠ کیلویی ٥٦٠٠٠ تومان، برنج هندی pr کیلویی٢٦٠٠ تومان و هر کیسه ١٠ کیلویی ٢٦٠٠٠ تومان و برنج تایلندی هومالی کیلویی ٣٩٠٠ تومان و هر کیسه ١٠ کیلویی ٣٩٠٠٠ تومان است.

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با اشاره به اینکه امکان توزیع روغن فرآوری شده نیز برای این شرکت فراهم است، افزود: روغن ٥ تا ١٠ درصد زیر قیمت بازار تدارک دیده می شود.

سیف افزود: همچنین کره ١٠٠ گرمی بسته بندی شده با قیمت هر عدد ٢٧٢٠ تومان عرضه می شود.وی افزود: هر کیلوگرم شکر نیز با قیمت ٢٧٢٢ تومان برای این ایام توزیع می شود.
منبع: مهر

۱۳۹۶/۱۱/۱۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...