نسخه چاپی

پیكر «رضا مقدسی» به خاك سپرده شد

پیكر رضا مقدسی فعال رسانه‌ای و مدیرعامل سابق خبرگزاری مهر دقایقی پیش با حضور جمعی از، مسئولان فرهنگی و رسانه‌ای كشور و نیز دوستان و همكاران سابق او در رسانه‌ها به خاك سپرده شد.

به گزارش نما، مراسم خاکسپاری پیکر زنده‌یاد رضا مقدسی فعال رسانه‌ای و مدیرعامل سابق خبرگزاری مهر ظهر امروز با حضور چهره‌هایی مانند غلامعلی حدادعادل رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی، محمدحسین صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت، حسین انتظامی قائم مقام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت‌زهرا (س)، محمدجواد کریمی قدوسی نماینده مجلس شورای اسلامی، علیرضا معزی دبیر شورای اطلاع‌رسانی دولت، محمد مهاجری روزنامه‌نگار، علیرضا ملکیان معاون اسبق امور مطبوعاتی وزارت ارشاد، مجید رضائیان مدرس دانشگاه در رشته روزنامه‌نگاری و روزنامه‌نگار، سید محمود رضوی تهیه‌کننده سینما و فعال فرهنگی برگزار شد.


پیکر زنده‌یاد مقدسی پس از وداع آخر خانواده، دوستان و نزدیکانش با او و همچنین ذکر مصیبت در این چهره فعال عرصه رسانه، در قطعه نام‌آوران (255) و در جوار چهره‌هایی مانند محسن جعفری مذهب که به تازگی در این قطعه به خاک سپرده شده‌اند، آرام گرفت.

مراسم ختم زنده‌یاد رضا مقدسی روز دوشنبه (16 بهمن ماه) از ساعت 18:30 تا 20 در مسجد نور واقع در میدان فاطمی در تهران برگزار خواهد شد.

زنده‌یاد رضا مقدسی که چندین دهه حضور مستمر و مؤثر در عرصه رسانه در رده‌های مدیریتی ارشد را در کارنامه خود به ثبت رسانده بود، پس از تحمل یک دوره طولانی بیماری گوارشی، سحرگاه جمعه (13 بهمن ماه) بدرود حیات گفت.
منبع: فارس

۱۳۹۶/۱۱/۱۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: