نسخه چاپی

پشت پرده دیدار پرسپولیسی‌ها با فرد ممنوعه

دیدار اكثر بازیكنان پرسپولیس با فردی كه حرف و حدیث‌های زیادی پیرامون بدهكار بودن میلیاردی‌اش به بانك‌ها منتشر شده، حاشیه جدیدی را برای سرخپوشان بوجود آورده است.

به گزارش نما، انتشار پستی از محسن مسلمان که عکس دسته جمعی تعدادی از بازیکنان با هوادار متمول پرسپولیس را نشان می داد و زیر آن نوشته بود:«مرسی که هستی»! موج جدیدی از انتقاد به رفتار بازیکنان را به راه انداخت که بخش عمده این هجمه ها نثار همین بازیکن شد.

این دیدار و عکس یادگاری در شرایطی صورت گرفت که پیش از این باشگاه پرسپولیس و حتی وزارت ورزش به صورت غیررسمی به بازیکنان اعلام کرده بودند اجازه دیدار با این هوادار را ندارند چرا که بعد از هر دیدار حاشیه های زیادی برای باشگاه رخ می دهد.

بعد از اتفاقاتی که پیرامون این هواداران متمول رخ داد و یکی از نمایندگان مجلس تاکید کرد وی بالای هزار میلیارد تومان بدهی بانکی دارد، این سخت گیری ها از سوی مسئولان باشگاه بیشتر شد. با این حال چند روز پیش اکثر بازیکنان اصلی پرسپولیس دیداری با این فرد که داشتند.

کسب اطلاع شد که قرار بوده این دیدار کاملا مخفی بماند و کسی آن از اطلاعاتی به بیرون ندهد اما انتشار پست محسن مسلمان نقشه ها را بر باد داد و انتقادات فراوانی را متوجه بازیکنان کرد.

هر چند باشگاه پرسپولیس فعلا قصد ورود به این موضوع را ندارد و می خواهد آرامش بازیکنان را حفظ کند اما اینطور هم که نیست که واکنشی به این اتفاق نداشته باشد و قطعا تذکراتی را به برخی بازیکنان خواهد داد. در این میان گفته می شود یکی از بازیکنانی که نقش زیادی در فراهم کردن این دیدار داشته و حاشیه هایی را هم پیش از این برای باشگاه ایجاد کرده است قربانی بقیه می شود و اتفاقات ناخوشایندی در انتظارش خواهد بود.

مسئولان باشگاه پرسپولیس نیز که تعهدات مالی خود را به بازیکنان و کادر فنی انجام داده اند از اینکه بازیکنان برای چند سکه به دیدار این فرد رفته اند گلایه دارند. آنها از برخی بازیکنان باتجربه و خوشنام تیمشان انتظار نداشتند که به این جلسه بروند.

با این حال قطعا در آینده تبعات این دیدار گریبان برخی بازیکنان را خواهد گرفت که یکی از آنها تاوان بیشتری پس خواهد داد.
منبع: مهر

۱۳۹۶/۱۱/۱۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...