نسخه چاپی

واكنش دایی به احتمال قهرمانی پرسپولیس

مربی تیم فوتبال سایپا در خصوص وضعیت قهرمانی لیگ برتر گفت: شرایط قهرمانی تقریبا مسجل شده و پرسپولیس ۹۹ درصد راه قهرمانی را رفته، الان دعوا سر كسر سهمیه است.

به گزارش نما، محمد دایی در خصوص تساوی سایپا مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: ما برای برد به زمین رفته بودیم و می‌توانستیم برنده هم باشیم، اما نشد. بازی مهمی را انجام دادیم و کاش می‌توانستیم به پیروزی برسیم.

وی ادامه داد: هم بازی‌ها برای ما سخت و حساس است و کار در بالای جدول سخت شده است. به قول معروف تمام بازی‌ها حکم فینال را دارد الان جنگ برای کسر سهمیه شدید است و همه زحمت می‌کشند.

مربی تیم فوتبال سایپا در خصوص وضعیت قهرمانی لیگ برتر گفت: شرایط قهرمانی تقریبا مسجل شده و پرسپولیس ۹۹ درصد راه قهرمانی را رفته، الان دعوا سر کسر سهمیه است.

دایی در پاسخ به این سوال که آیا مسئله کسر سهیمه توقع را از سایپا بالا نمی‌برد، عنوان کرد: هیچ توقعی نیست. ما تیم جوانی هستیم که تا اینجای کار هم خیلی خوب نتیجه گرفته‌ایم. اگر هم سهمیه کسب کنیم نتیجه تلاشمان است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا کسب سهمیه به سایپا استرس وارد نمی‌کند، گفت: برای کسب سهمیه هیچ استرسی نداریم و کار خودمان را انجام می‌دهیم.

مربی تیم فوتبال سایپا در خصوص پیوستن ساموئل سارفو به سایپا و اینکه گفته می‌شود سارفو در کشورش یک افسر پلیس است، گفت: سارفو مدافع خوبی است که می‌تواند به ما کمک کند. البته ما که ندیدیم پلیس باشد (خنده)، اما می‌تواند از نظر فنی به ما کمک کند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...