نسخه چاپی

خانم بازیگری كه سوژه رسانه ها شد

در دومین روز اكران فیلم های فجر 36 در پردیس ملت، «بمب» و «شعله ور» توانستند چراغ فجر امسال را روشن كنند.

به گزارش نما، در دومین روز اکران فیلم های فجر 36 در پردیس ملت، «بمب» و «شعله ور» توانستند چراغ فجر امسال را روشن کنند؛ اما اکران های دیروز از حاشیه هم به دور نبود.

رفتار نامتعارف بازیگر شعله ور در نشست خبری

پس از نمایش فیلم «شعله ور» براساس برنامه ریزی ها، عوامل فیلم جهت پرسش و پاسخ با اصحاب رسانه دور جمع شدند. نشست فیلم حمید نعمت اله شلوغ ترین نشست خبری را تا دیروز به خود اختصاص داد. با اینکه کمترین سوال و ناچیزترین جواب از بازیگران این فیلم سینمایی شنیده شد، اما درگیری خانم بازیگر با روسری اش و رفتارهای نامتعارف او لنز دوربین ها را به خود جلب کرد و درگیر و دار پرسش و پاسخ تهیه کننده و کارگردان تیتر پر رنگی برای حاشیه نشست فیلم شعله ور شد.

شب گذشته پس از نمایش فیلم «بمب» و نشست اصحاب رسانه، اکثر حاضران یا برای صرف شام به محل پذیرایی رفتند و یا هنوز درگیر مصاحبه و تنظیم اخبار خود بودند. به‌همین دلیل بازهم با اعلام چند باره بلندگوهای پردیس سینمایی ملت، مجموعه فیلم های کوتاه (در سانس 20) آنچنان که باید دیده نشد و این همان اتفاقی است که جمعه شب برای تنها انیمیشن سی و ششمین جشنواره فیلم فجر رقم خورد.

اکران های مردمی با حضور هنرمندان

شانس سینمای رسانه ها، امسال فقط با حضور عوامل فیلم ها رقم خورده و به جای آن اکران های مردمی با حضور هنرمندان و بازیگران پرشور تر برگزار می شود. البته نقدی به این موضوع نیست و به گفته ناصر هاشمی بازیگر سینما؛ هم اصحاب رسانه و هم هنرمندان از یک خانواده هستند. به هر حال اکران های مردمی شب های خوبی را پشت سر می گذارد و مورد استقبال هنرمندان قرار گرفته است.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...