نسخه چاپی

شورای عالی اصلاح طلبان تعطیل است

عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات از تصویب طرح «پارلمان اصلاحات» در نشست روز گذشته(یكشنبه) این شورا خبر داد.

به گزارش نما، احمد حکیمی پور، عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، از تصویب طرح «پارلمان اصلاحات» در نشست روز گذشته(یکشنبه) این شورا خبر داد.

حکیمی پور در همین باره اظهار داشت: کلیات طرح پارلمان اصلاحات در نشست روز گذشته شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تصویب شد و بر همین اساس، کمیته سیاسی این شورا ماموریت یافت با جمع آوری نظرات اعضا، طرح را تکمیل کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بازه زمانی مشخصی برای ماموریت کمیته سیاسی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در نظر گرفته شده است، گفت: درباره تعیین زمان در نشست روز گذشته شورای هماهنگی بحثی مطرح نشد.

حکیمی پور در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه شما در گفتگویی جایگزینی پارلمان اصلاحات به جای شورای عالی اصلاح طلبان را مطرح کردید؛ این مسئله جنبه عملیاتی دارد، اظهار داشت: این مسئله ای که گفتم، نظر حزب اراده ملت ایران است. حزب اراده ملت معتقد است که شورای عالی اصلاح طلبان فقط برای انتخابات تشکیل شد و الان انتخاباتی در کار نیست و از طرفی هم شورای عالی اصلاح طلبان علنا جلسه ای ندارد و کاری انجام نمی دهد.

وی با بیان اینکه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات ساختار و سازوکار دائمی در جریان اصلاحات است تصریح کرد: اینکه ذیل پارلمان اصلاحات چه باشد و چه نباشد، مساله ای است که شورای هماهنگی جبهه اصلاحات باید درباره آن تصمیم بگیرد.

عضو سابق شورای شهر تهران در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه نظر رئیس دولت اصلاحات چه قدر می تواند در تشکیل یا عدم تشکیل پارلمان اصلاحات تاثیر داشته باشد گفت: قطعا نظر رئیس دولت اصلاحات و دیگر بزرگان اصلاح طلب را اخذ می کنیم اما سازوکار پارلمان اصلاحات، قصد دارد انسجام و گستردگی مشارکت مجموعه جریان اصلاح طلب در تصمیمات را بالا ببرد.

وی همچنین درباره دیگر مصوبه نشست روز گذشته شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، از عضویت احزاب اتحاد ملت، ندای ایرانیان، آزادی و هدا در این شورا خبر داد.

حکیمی پور اضافه کرد: حزب وحدت و همکاری، انجمن پیشرو اصلاحات، مجمع کارکنان خط امام و مجمع زنان اصلاح طلب از دیگر تشکل هایی هستند که درخواست های خود را برای عضویت در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات ارسال کرده اند و در جلسات بعدی به آن ها رسیدگی می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۱۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...