نسخه چاپی

خواننده مشهور و محبوب پاپ امشب مهمان شبكه 1

محمد اصفهانی خواننده پاپ امشب به برنامه «ای ایران» شبكه یك می آید.


به گزارش نما، ویژه برنامه موسیقیایی «ای ایران» که پخش آن همزمان با آغاز دهه فجر از شبکه یک آغاز شده است، امشب ۱۶ بهمن میزبان محمد اصفهانی خواهد بود. این برنامه که با اجرای امیرحسین مدرس هر شب به طور زنده روی آنتن می رود در قالب جشنواره انتخاب بهترین موسیقی ایرانی و انقلابی روی آنتن می رود.

امشب علاوه بر محمد اصفهانی، میزبان مصطفی بهرامی کشکولی یکی از خواننده محلی ایران است. ۵۰ اثر موسیقی در «ای ایران» رقابت می کند و در چهار بخش محلی، سنتی، انقلابی و پاپ، هر شب میزبان دونفر از خوانندگان است که در این بخش ها، ترانه هایی را اجرا کرده اند.

همچنین جنگ شبانگاهی «ای ایران» جشنواره تلویزیونی انتخاب بهترین موسیقی ملی است که شب گذشته به دومین مرحله رقابتی خود رسید.

در ابتدای شروع این برنامه از مخاطبان خواسته شد که در هر گروه، به یک اثر رای دهند. در گروه موسیقی های انقلابی ۱۲ اثر، پاپ ۱۴ اثر، سنتی ۱۱ اثر، محلی ۱۳ اثر قرار گرفته است.

بر اساس ساختار این برنامه، از هر گروه هفت اثر برگزیده می شوند و با یکدیگر رقابت می کنند و از بین آنها سه اثر در هر گروه برگزیده می شوند و در دو قسمت پایانی این برنامه، از بین ۳ اثر نهایی در هرگروه یک اثر انتخاب می شود.

جنگ شبانگاهی «ای ایران» با اجرای امیرحسین مدرس و به تهیه کنندگی مقداد مومن نژاد، از چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه حوالی ساعت ۲۳ روی آنتن رفته است. این برنامه هر شب تا ۲۱ بهمن به طور زنده به مدت ۹۰ دقیقه پخش می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۱۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...