نسخه چاپی

چرا ملی پوشان ذوب اهن به تمرینات تیم ملی نرفتند؟

روز گذشته جدیدترین جلسه ریكاوری ملی پوشان لیگ برتری برگزار شد اما اثری از بازیكنان تیم ذوب آهن نبود.

به گزارش نما، پس از حضور بازیکنان ملی پوشان تیم ذوب آهن در جلسات گذشته ریکاوری تیم ملی، روز گذشته و پس از انجام بازی هفته بیست و دوم، سه ملی پوش این تیم نتوانستند خود را به این تمرینات برسانند. این اتفاق در حالی افتاد که ملی پوشان تیم استقلال در تمرینات طراحی شده کی روش حضور یافتند و البته سرمربی پرتغالی تیم ملی نیز تاکید زیادی روی حضور بازیکنان مورد نظر خود در این تمرینات دارد و پیش از این نیز حساسیت خود را برای انجام جلسات ریکاوری نشان داده است.

هرچند در رابطه با عدم حضور رشید مظاهری، اکبر ایمانی و مرتضی تبریزی درجلسه ریکاوری تیم ملی خبر تایید شده ای در دست نیست اما در این باره گفته می شود مصاحبه مدیرعامل این تیم و حرف های او مبنی بر مصدومیت اکبر ایمانی در تمرین تیم ملی باعث شد تا کارلوس کی روش تصمیم بگیرد فعلا هیچکدام از بازیکنان این تیم در تمرینات حضور نیابند.

هفته گذشته به دلیل فشردگی بازی های ذوبی ها نیز با نامه ای که از این باشگاه به فدراسیون فوتبال فرستاده شده بود بازیکنان این تیم به بازی آسیایی رسیدند و در جلسه ریکاوری تیم ملی حضور نیافتند اما این بار با توجه به اینکه هیچ نامه نگاری و درخواستی در این باره صورت نگرفته است احتمال موثق بودن این موضوع بیش از سایر احتمالات در این باره است.

۱۳۹۶/۱۱/۱۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: