نسخه چاپی

كی روش یك جمله بدون تفكر نمی گوید!

رشید مظاهری را می توان یكی از كم نوسان ترین دروازه بان های فوتبال ایران در سال های اخیر دانست. او كه در سال های اخیر در اردوهای تیم ملی حضور داشته از كم حرف ترین بازیكنان فوتبال ایران محسوب می شود.

به گزارش نما، رشید مظاهری را می توان یکی از کم نوسان ترین دروازه بان های فوتبال ایران در سال های اخیر دانست. او که در سال های اخیر در اردوهای تیم ملی حضور داشته از کم حرف ترین بازیکنان فوتبال ایران محسوب می شود درباره شرایط فعلی خود، تیم ذوب آهن و حضور در تیم ملی به صحبت پرداخت.

نیم فصل اول تمرکز نداشتیم

در نیم فصل اول به دلیل تمرکز پایین روی بازی ها نتوانستیم به نتایج دلخواه دست پیدا کنیم. اما در نیم فصل با بازیکنانی که جذب تیم شدند و نفراتی که برگشتند توانستیم کاستی ها را جبران کنیم و با تمرکز بیشتر روی بازی ها به موفقیت برسیم و همان طور که این روزها همه می بینند این قدرت واقعی تیم ذوب آهن است قدرتی که به امید خدا می توانیم با آن به سهمیه آسیایی فصل بعد نیز دست پیدا کنیم.

قاسم، مدیر ذوب آهن در میدان است

به مانند سال های قبل امسال نیز بازیکنان خوبی داریم که می توانند به کار تیم بیایند. خوشبختانه همه حرفه ای هستند و در موفقیت های اخیر اثرگذاری خود را نشان دادند. در این میان باید به بازگشت رهبر تیم یعنی قاسم حدادی فر نیز اشاره کنم. او به طور کامل تیم را در میدان مدیریت می کند و همین موضوع باعث شده تا در زمان حضور او با نظم بیشتری در میدان حضور داشته باشیم.

در تمرین تیم ملی مصدومیتم برطرف شد

در جریان دیدار با استقلال خوزستان، متاسفانه در برخوردی که با یکی از بازیکنان این تیم داشتم کمی مصدوم شدم و همین موضوع باعث شد تا نگران بازی های بعدی ذوب آهن و اردوهای تیم ملی شوم اما وقتی در تهران و تمرین ریکاوری تیم ملی حضور پیدا کردم کادرفنی و پزشکان تیم ملی هر کاری از دست شان بر می آمد برای من انجام دادند تا آماده بازی شدم. اوسیانو کروز، میکاییل، دیگو، دکتر خانلری و دکتر پرهام نفراتی بودند که برای من زحمت کشیدند تا آماده بازی شوم. حتی یادم می آید سه ساعت پرواز من به اصفهان را عقب انداختند تا با دستگاه های پیشرفته کار روی پای من را به اتمام برسانند. پس از آن هم با تابارز تمرین کردم و توانستم به شرایط ایده آل برگردم.

برنامه هر بازیکنی تیم ملی است

برنامه هر بازیکنی ابتدا تاثیر برای باشگاه و سپس حضور در تیم ملی است. من هم خداراشکر با تمریناتی که انجام می دهم و بازی هایی که به نمایش می گذارم موفق شدم به تیم ملی برسم. تا کنون این اتفاق افتاده و به همین دلیل همه تلاش خود را به کار می بندم تا بتوانم یکی از نفرات نهایی حاضر در جام جهانی باشم.

کی روش یک جمله بدون تفکر نمی گوید

سه سال است که افتخار شاگردی آقای کی روش را دارم و طبیعی است که چیزهای زیادی از او یاد گرفتم. باور کنید در این مدت تاکنون ندیدم کی روش حتی یک بار بدون تفکر و تمرکز جمله ای به زبان بیاورد. او همه جوره در خدمت بازیکن و تیم ملی است و فکر می کنم همه هواداران تیم ملی تاثیر تفکرات و برنامه های او را در این تیم دیده اند. بهرحال ما اکنون در آسیا به اقتداری رسیدیم که پیش از این نداشتیم.

رقابت داغی برای حضور در جام جهانی دارم

برای حضور در جام جهانی رقبای فوق العاده ای دارم. خوشبختانه تعدادی گلر جوان در لیگ برتر درخشیدند و خود را به تیم ملی نیز تحمیل می کنند و همین موضوع باعث شده تا رقابت برای رسیدن به دروازه تیم ملی در جام جهانی با داغ ترین رقابت در پیش باشد. من هم برای خودم اهدافی دارم و با احترام به تمام دروازه بان های حاضر در فوتبال ایران همه تلاش خود را به کار می بندم تا در تیم ملی حضور داشته باشم. اگر به میدان بروم از جان و دل مایه می گذارم و روی سکوها هم باشم به تشویق تیم ملی کشورم می پردازم. من هم مانند هر بازیکن ملی پوش دیگری سرباز تیم ملی هستم و طبیعتا چشم به دستور کادر فنی این تیم دارم.

تیمی یکدست و متحد داریم

خوشبختانه تیم یکدست و خوبی داریم. تیمی که بازیکنانش با هم متحد هستند و کادرفنی بسیار خوبی با مدیریت آقای قلعه نویی دارد. هر نتیجه ای که حاصل می شود به دلیل تلاش همه اعضای تیم است و امیدوارم با تلاش بازیکنان درجه یکی که داریم و آقای قلعه نویی و کادرفنی خوبی که داریم به اهداف مان برسیم و بتوانیم امسال را هم با افتخاری دیگر به اتمام برسانیم.

تابارز بهترین مربی است که با او کار کردم

تقریبا 90 درصد از زمان حضور من در تمرینات ذوب آهن با روی تابارز می گذرد. او یک مربی کاربلد است و من به عنوان یک گلر به او اعتماد صددرصد دارم. او همه جوره از من حمایت می کند و با روش هایی که به کار می گیرد همیشه گلر تیمش را آماده حضور در میدان نگه می دارد. او بدون استثنا قبل از هر تمرین از من می پرسد مشکلی (چه روحی و چه جسمی) دارم یا خیر و سپس تمرینات را آغاز می کند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...