نسخه چاپی

داور دربی 86 چه كسی است؟

غیبت معنادار سه داور مطرح كشورمان در هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر این احتمال را تقویت می‌كند كه قضاوت دربی هشتادوششم تهران به یكی از آنها سپرده خواهد شد.

به گزارش نما، اسامی داوران هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر در حالی اعلام شده که اسامی چند داور در بین آنها دیده نمی‌شود. محمدحسین زاهدی‌فر، سیدمهدی سیدعلی و موعود بنیادی‌فر داورانی هستند که در چند سال اخیر قضاوت‌های خوبی داشته و خودشان را مطرح کرده‌اند. احتمال اینکه قضاوت دربی 86 به یکی از این سه داور سپرده شود، وجود دارد، چرا که سوت قضاوت دربی 85 هم در حالی به بیژن حیدری داده شد که هفته قبل از آن داوری نکرد تا بتواند در دربی 85 داوری کند.

در میان سه داوری که این هفته قضاوت ندارند، شانس بنیادی‌فر و زاهدی‌فر برای حضور در دربی 86 بیشتر از همه است، چرا که سیدعلی در هفته‌های گذشته با چالش‌های داوری روبه‌رو بوده و در هفته بیست‌وسوم هم قضاوتی را بر عهده نداشت. زاهدی‌فر هم در این هفته داوری نکرد، اما خیلی مورد بحث و انتقاد داوری قرار نگرفته بود.

البته اینها بیشتر احتمال است و با توجه به تجربه علیرضا فغانی، او هموار می‌تواند کاندیدای قضاوت در دربی باشد. هر چند که او در هفته بیست‌وچهارم قضاوت بازی مشکی‌پوشان - سپاهان را برعهده دارد.
منبع: تسنیم


۱۳۹۶/۱۲/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...