نسخه چاپی

ممنوع الكاری آقای بازیگر و روی آوردن به ویزیتوری

سعید آقاخانى با حضور در برنامه تلویزیونی «من و شما» از فعالیت هاى جدید و چالش هاى كارى اش گفت.

به گزارش نما، سعید آقاخانى با حضور در برنامه تلویزیونی «من و شما» از فعالیت هاى جدید و چالش هاى کارى اش گفت. وى در ابتدا درباره اینکه با شروع ساعت خوش فکر میکرده خودش و همکارانش ستاره شوند بیان کرد: ما برای ستاره شدن نیامده بودیم و اصلا آن زمان فکر نمی کردیم که معروف شویم. خیلى ها را می بینم براى اینکه مشهور شوند تلاش می کنند؛ به نظر من باید رها کرد و عاشقانه کار کرد.

بازاریابى زعفران کردم

آقاخانى درباره دوران ممنوع الکارى خود گفت: من هم براى اینکه پول دربیاورم حتى بازاریابى زعفران کردم! شاید باورتان نشود اما من در آن کار خیلی موفق بودم!

وی درباره اینکه چرا بعد از ساعت خوش دیگر با مهران مدیری کار نکرده اظهار داشت: جنس کارهایی که او می سازد به من و رضا عطاران نمی‌خورد.

«جهت» توقیف نشده است

آقاخانى که چندین پروژه درباره اعتیاد کار کرده در پاسخ به این سوْال که آیا صحت دارد که مستند جهت که به تازگی ساخته است به خاطر تلخى زیاد اجازه پخش ندارد گفت: اعتیاد یک بیمارى است و باید درباره آن اطلاعات زیادى به دست آورد. فیلم «جهت» درباره پیشگیرى از اعتیاد است و کودکانى که زیر هفت سال هستند و درگیر اعتیاد میشوند و شک نکنید که این موضوع خیلى تلخ است. مگر می شود معتاد شدن کودکان تلخ نباشد. اما آگاهى دهنده است و موجب پیشگیرى می شود. این جور نیست که جلوى پخش آن را گرفته باشند؛ ما در حال مذاکره هستیم و امیدوارم پخش شود.

وی همچنین گفت که «سلفى» را به جریان انداختیم و امکان دارد آن را بسازیم.

آقاخانى که سابقه همکارى با اصغر فرهادى را دارد گفت: فرهادی تاثیرات بسیار خوبى در تلویزیون گذاشته و از آنجایى که یک زمانى هرچقدر طرح می بردم به در بسته می خوردم، فرهادى براى ساخت هندوانه شب یلدا خیلى از من حمایت کرد.

کاندیدای سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد جشنواره فجر گذشته در پایان در پاسخ به این سوْال که آیا مجید صالحى را به خاطر بردن او به فیلم «پیتزا مخلوط» می بخشد، با خنده عنوان کرد: خیلى پول لازم بودم و در آن فیلم بازى کردم مجید قصه را جور دیگر تعریف کرد؛ اما در ساخت آنطور نشد و امیدوار بودم یک زلزله اى می آمد و آن فیلم نابود میشد و هیچ وقت اکران نمی شد.

گفتنى است؛ محمد مهدى قاسمی مدیر شبکه شما روز گذشته در حاشیه برنامه از پشت صحنه بازدید و با سعید آقاخانى و عوامل تولید «من و شما» به گفتگو نشست.

«من و شما» به تهیه کنندگى هادى قندى، اجراى آرش ظلى پور و نویسندگى دنیا خمامى جمعه ها ساعت ١٤ روى آنتن شبکه شما می رود.

۱۳۹۶/۱۲/۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...