نسخه چاپی

واكنش فغانی پس از انتخابش به عنوان داور دربی

داور بین المللی فوتبال ایران گفت: با تمركز كامل دربی 86 را قضاوت می كنم و حضور اینفانتینو تاثیری بر قضاوتم ندارد.

به گزارش نما، پس از کش و قوس های فراوان برای انتخاب تیم داوری دربی 86 در نهایت علیرضا فغانی به عنوان داور این بازی انتخاب شد. همچنین رضا سخندان و محمدرضا منصوری، داور بین المللی فوتبال ایران را در امر قضاوت این بازی حساس همراهی می کنند. موعود بنیادی فر هم داور چهارم شهرآورد 86 است.

علیرضا فغانی در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: برای من قضاوت دربی با سایر بازی ها تفاوتی ندارد و به همان اندازه ای که برای دیدارهای دیگر تمرکز می کنم، روی قضاوت شهرآورد 86 هم تمرکز کاملی دارم. امیدوارم مردم در کنار فوتبالی زیبا از دو تیم پرسپولیس و استقلال، از من و کمک داوران این بازی هم قضاوت خوبی ببینند.

داور بین المللی فوتبال کشورمان درباره اینکه شنیده می شود یکی از اصلی ترین دلایل کمیته داوران برای انتخاب او به عنوان قاضی دربی 86، حضور جیانی اینفانتینو در تهران است، گفت: رئیس فیفا برای بازدید از امکانات و سخت افزارهای فوتبال ایران به تهران می آید. حضور او در ورزشگاه آزادی به عنوان تماشاگر ویژه دربی هم ارتباط زیادی به داوری این بازی ندارد. سفر اینفانتینو به ایران اتفاق خوبی است و امیدوارم این امر به سود فوتبال کشورمان باشد اما چنین موضوعی در عملکرد من و کمک هایم تاثیری ندارد.

فغانی درباره اظهارات سخنگوی کمیته داوران مبنی بر اینکه انتخابش به عنوان داور دربی ممکن است به شمشیر دولبه ای برای حضور او در جام جهانی تبدیل شود، تصریح کرد: قضاوت دربی هیچ تاثیری در حضور من در جام جهانی ندارد و دوستان نباید بیش از اندازه نسبت به این امر نگران باشند.

۱۳۹۶/۱۲/۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: