نسخه چاپی

ادعای جالب دروازه‌بان پارس جنوبی جم

محسن فروزان این روزها را در پارس جنوبی جم به عشق بازگشت دوباره به استقلال می گذراند.

به گزارش نما، محسن فروزان تمام تلاشش را به کار می گیرد تا در پارس بهترین باشد و این بهترین بودن به بازگشت او به استقلال کمک کند. بازی این هفته تیمش مقابل ذوب آهن قلعه نویی و برگزاری شهرآورد 86 این روزهای فروزان را رنگ آبی زده و انگیزه مضاعفی به او داده تا در روزی که شهرآورد برگزار می شود، مقابل تیم قلعه نویی ثابت کند که مستحق بازگشت به جمع آبی پوشان است و شاگرد شایسته‌ای برای قلعه نویی بوده. خواندن حرف هایش درباره دروازه بان های استقلال و اطمینان او بابت برد این تیم در شهرآورد خالی از لطف نیست.

پارس جنوبی از روزهای بحرانی ابتدای نیم فصل دوم فاصله گرفته؟

در حال حاضر شرایط مان خوب است. تیم چهارم جدول هستیم و در بازی های باقی مانده فقط نیاز به برد داریم. من قول می دهم با حمایت هواداران مان در بازی های پیش رو، حتماً سهمیه آسیایی را کسب می کنیم. اما واقعاً در این راه به حمایت هواداران نیاز داریم. از آنها می‌خواهم در بازی های خانگی ورزشگاه را پر کنند چون به حمایت شان نیاز داریم.

با اینکه همه شما به اهمیت پیروزی این تیم واقف هستید اما باز هم دو امتیاز ارزشمند در بازی با تراکتور از دست‌تان رفت.

تیم ما مقابل تراکتورسازی خیلی خوب بازی کرد و مستحق برد بود اما نباید فراموش کنیم که تراکتور یکی از بهترین تیم های لیگ ما هست. در این بازی هم شرایط خوبی داشت مقابل ما. من معتقدم این تیم با این بازی، باید بازی‌های آسیایی اش را هم می برد.

بازی با ذوب آهن علاوه بر سختی هایش برای خود شما هم حساسیت ویژه‌ای دارد.

بله، آقای قلعه نویی سرمربی من بوده و همه من را پسر قلعه نویی می دانند. همیشه سعی کرده ام به او ثابت کنم که شاگرد خوبی برایش بوده ام و طبیعتاً در این بازی هم تمام تلاشم را می کنم تا نشان دهم که همیشه به درستی به من اعتماد کرده و شاگردش چه در تیم او باشد و چه در تیم های دیگر، گلر خوبی است.

کار سختی مقابل ذوب آهن در پیش خواهید داشت.

صد در صد همین طور است. قبلاً هم گفته ام تیم ذوب آهن یک ستاره دارد به نام امیر قلعه نویی. ضمن اینکه بازیکنان خیلی خوبی دارد و ما بدون شک باید با همه تلاش و تمرکزمان مقابل این تیم بازی کنیم.

به عنوان یک استقلالی، پیش بینی ات از نتیجه شهرآورد 86 چیست؟

صد در صد استقلال می برد.

تا این اندازه بابت برد استقلال مطمئن هستی؟

بله. مطمئنم استقلال می برد. شاید بگویید پرسپولیس صدر جدول است و شانس زیادی برای قهرمانی دارد اما من مطمئنم که اگر یکسری اتفاقات مثل اینکه افرادی نخواهند استقلال ببرد، نیفتد و یا بدشانسی گریبان این تیم را نگیرد، بدون شک برنده شهرآورد می شود.

چه تغییری در استقلال به وجود آمده که باعث ایجاد این تحول شده؟

به نظر من استقلال به یک تفکر جدید نیاز داشت که خدا را شکر این تفکر جدید هم دارد در این تیم نتیجه می دهد. شفر شرایط خوبی را در این تیم ایجاد کرده است. ضمن اینکه استقلال مهره های خیلی خوبی دارد و تیم سرحالی است.

دوست نداشتید در این شهرآورد درون دروازه استقلال بودید.

چرا. اتفاقاً جایم خیلی درون دروازه استقلال خالی است و امیدوارم به استقلال برگردم و در شهرآورد بازی کنم. مهدی رحمتی مراقب دروازه استقلال باشد تا خودم برگردم.

نظرت درباره رقابتی که حسینی و رحمتی در تیم دارند، چیست؟

از طرفی خیلی خوب است که استقلال دو گلر خوب و آماده دارد اما از سوی دیگر این اتفاق خیلی بد است چون هردوی آن ها نمی توانند همه توانایی های‌شان را نشان دهند و همیشه این استرس را دارند که اگر اشتباه کنند، دیگری جایگزین‌شان خواهد شد. من هیچ وقت حضور دو دروازه‌بان خوب در یک تیم را نمی پسندم.

پس چطور از علاقه به بازگشت به استقلال می گویی؟ آن هم با وجود مهدی رحمتی؟

مهدی رحمتی عزیز که تا من نمیرم، درون دروازه استقلال هست. تا 100 سال بعد هم هست. من هم برایش آرزوی موفقیت می کنم. به خصوص برای شهرآوردی که در پیش است. امیدوارم موفق باشد و من را هم خوشحال کند.

۱۳۹۶/۱۲/۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: