نسخه چاپی

عرضه تخفیف‌های ۳۰ تا ۵۰ درصدی در برخی هتل‌های كشور

براساس توافق‌های اولیه با برخی تشكل‌های هتلداری در 6 استان و شهر، تخفیف اقامت تا 50 درصد و در شیراز تا 30 درصد خواهد بود.

به گزارش نما، در این طرح که با مشارکت هتلداران و سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در برخی استان‌ها اجرا می‌شود، می‌توان اقامت ارزانی را در نوروز تجربه کرد.

رئیس جامعه هتلداران ایران نیز خبر داده که نوروز امسال هتل‌ها افزایش نرخ نخواهند داشت و نه تنها با قیمت زمستان بلکه با ارائه تخفیف در برخی از استان‌ها پذیرای مسافران نوروزی خواهند بود.

در این رابطه محمد محب‌خدایی - معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی نیز اعلام کرده است که هتل‌های استان تهران که نوروز هر سال روزهای خالی از مسافر را سپری می‌کنند، تخفیف‌هایی بین 50 تا 70 درصد برای مسافران داخلی و خارجی درنظر گرفته‌اند.

طرح عیدانه گردشگری براساس توافق‌های اولیه در استان‌های تهران، همدان، آذربایجان شرقی (تبریز)، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان رضوی (مشهد) و فارس (شیراز) اجرا می‌شود.

این طرح از سوی معاونت گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری پیگیری می‌شود که براساس توافق‌های اولیه با برخی تشکل‌های هتلداری در 6 استان و شهر، تخفیف اقامت تا 50 درصد و در شیراز تا 30 درصد خواهد بود.

به گزارش میراث آریا-این طرح پیرو دستور رئیس سازمان میرا‌ث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برای کنترل قیمت‌ها در نوروز اجرا می‌شود.

علی‌اصغر مونسان چند روز پیش در حاشیه جلسه هیئت‌دولت گفته بود: «مدیران کل ما در چند استان توانسته‌اند با هتلداران تفاهم کنند تا کاهش قیمت هم داشته باشیم که این کاهش قیمت اعلام می‌شود. پیش‌بینی ما این است که امسال شاهد ایام خوبی برای سفرهای نوروزی باشیم.»

۱۳۹۶/۱۲/۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: