نسخه چاپی

بهشتی طلا به دیدار رده بندی رقابت كشتی فرنگی قهرمان آسیا رسید

مسابقات پنج وزن دوم كشتی فرنگی قهرمانی آسیا از ساعت ۸ صبح امروز (چهارشنبه) در شهر بیشكك قرقیزستان در حال برگزاری است.

به گزارش نما، در پایان دیدار‌های مقدماتی، بهنام مهدی زاده در وزن ۱۳۰ کیلوگرم به دیدار فینال راه یافت و شیرزاد بهشتی طلا نیز در وزن ۶۰ کیلوگرم راهی دیدار رده بندی شد.

در وزن ۶۰ کیلوگرم شیرزاد بهشتی طلا پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل سلطان گالی از قزاقستان و نفر سوم رقابت‌های زیر ۲۳ سال جهان را شکست داد، اما در مرحله نیمه نهایی در یک کشتی زیبا و دیدنی مقابل شینوبو اوتا از ژاپن دارنده مدال نقره المپیک برزیل با نتیجه ۵ بر ۴ مغلوب شد و راهی دیدار رده بندی شد. بهشتی طلا در این دیدرا به مصاف ژولچوبیکوف قهرمان آسیا از قزقیزستان می‌رود.

در وزن ۶۷ کیلوگرم محمد الیاسی در دور اول مقابل روسلان تساریف قهرمان آسیا، از قرقیزستان با نتیجه ۶ بر ۸ شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر مقابل گائوکوان ژانگ دارنده مدال برنز زیر ۲۳ سال جهان از چین وی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۷۲ کیلوگرم مجید خلیلی در دور نخست مقابل تاکاهیرو اینویه دارنده مدال برنز آسیا و نفر پنجم المپیک ۲۰۱۶ از ژاپن با نتیجه ۵ بر ۶ مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر مقابل حریف قرقیزستانی، خلیلی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۸۲ کیلوگرم یوسف قادریان در دور اول با نتیجه ۲ بر یک مغلوب "نا" از چین شد و با توجه به شکست این کشتی گیر مقابل هارپریت از هند، قادریان حذف شد.

در وزن ۹۷ کیلوگرم سید مصطفی صالحی زاده پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر الکابی از عراق را از پیش رو برداشت وی در دور سوم و در مرحله نیمه نهایی مقابل دی ژیائو دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی از چین با نتیجه ۵ بر صفر به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد. حریف وی در این دیدار آساکولوف دارنده مدال نقره جهان و طلای بازی‌های آسیایی از ازبکستان است.

مسابقات فینال و رده بندی اوزان فوق عصر امروز برگزار می‌شود.


۱۳۹۶/۱۲/۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: