نسخه چاپی

آغاز توزیع «بن خرید» مددجویان كمیته امداد استان تهران از امروز

ابوالفضل نوبخت با اشاره به تفاهم نامه منعقد شده با فروشگاه اتكا همچون سال‌های گذشته برای خرید مددجویان كمیته امداد امام خمینی (ره)گفت: عیدی مددجویان تحت حمایت كمیته امداد در قالب بن كارت از شنبه ۱۲ اسفندماه در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

به گزارش نما، نوبخت با اشاره به اینکه این بن کارت‌ها هم به خانوار‌های معیشت بگیر و هم خانوار‌های تک و چند خدمتی تعلق می‌گیرد، ادامه داد: سه میلیارد و ۹۴۰ میلیون تومان در قالب بن کارت برای کمک هزینه خرید اقلام ضروری و مورد نیاز مددجویان اختصاص یافته است.

معاون اداری مالی کمیته امداد استان تهران با اشاره به اینکه برای دسترسی راحت‌تر نیازمندان و مددجویان از سه سال گذشته با فروشگاه اتکا تفاهم نامه همکاری امضاء شده است، بیان کرد: دارندگان این بن کارت می‌توانند از تمام فروشگاه‌های اتکا در سراسر کشور خرید کنند که اعتبار این بن کارت‌ها یک ساله است.

نوبخت با تاکید بر اینکه مبلغ هر بن کارت با توجه به تعداد نفرات خانوار‌ها تعیین شده است، افزود: مبلغ این کارت‌ها از ۵۳ تا ۱۰۵ هزار تومان است که می‌تواند بخشی از نیاز‌های مددجویان را تأمین کند. ۵۳ هزار و ۴۳۴ خانوار با جمعیت ۸۷ هزار و ۵۶۵ نفر در استان تهران از خدمات کمیته امداد بهره‌مند هستند و علاوه بر این تعداد نیازمندان غیر تحت حمایت نیز به صورت موردی از خدمات کمیته امداد استفاده می‌کنند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...