نسخه چاپی

همه چیز درباره سریال نوروزی شبكه 5

نویسنده سریال «هیات مدیره» با اشاره به ویژگی های این مجموعه بیان كرد كه قرار نیست به مخاطب پند و اندرز دهد.

به گزارش نما، علی خودسیانی نویسنده سریال «هیات مدیره» درباره داستان این مجموعه که این روزها به کارگردانی مازیار میری برای پخش از شبکه پنج سیما در نوروز تولید می شود گفت: همچنان مشغول نگارش فیلمنامه این سریال هستم و تاکنون حدود ۳۸ قسمت نوشته شده و قرار است حدود ۱۰۰ قسمت باشد.

وی با اشاره به زمان پخش این سریال در نوروز بیان کرد: ویژگی های پخش نوروزی این است که مخاطب بیشتری دارد. ما دو زمان جذب حداکثری مخاطب داریم که یکی در نوروز و دیگری ماه رمضان است که در این ایام تلویزیون بیننده های بیشتری دارد و اینگونه نیست که سریال ها رقابت چندانی با هم داشته باشد بنابراین من این زمان را به عنوان رقابت نمی بینم بلکه به عنوان فرصتی نگاه می کنم که مخاطب بیشتر تلویزیون می بیند.

خودسیانی درباره پخش سریال از شبکه پنج اضافه کرد: مردم چندان کاری به شبکه ندارند و اگر سریال خوبی باشد در مهمانی ها و دورهمی های خود درباره آن صحبت می کنند.

وی درباره ویژگی های این سریال اظهار کرد: داستان سریال «هیات مدیره» از پیچیدگی خاصی برخوردار نیست، داستان های سرراستی دارد و ما سعی کردیم به جای اینکه تماشاگر را به معما بکشانیم بیشتر او را با اتفاقات ساده ای که در زندگی همه آدم ها رخ می دهد مواجه کنیم و سعی کردیم طنز شیرینی هم در داستان ها باشد تا کاری جذاب درآید.

این نویسنده با اشاره به اینکه «هیات مدیره» قرار است مخاطب را سرگرم کند، یادآور شد: مخاطب امروز به اندازه کافی با اتفاقات اقتصادی و اجتماعی و اخبار و مشکلات روزمره درگیر است و ما نمی خواهیم شب عید او را ناراحت کنیم.

وی اضافه کرد: با سریال هایی که از شبکه های ماهواره ای پخش می شود و دسترسی مخاطب به فیلم و سریال های روز، رقابت و جلب نظر مخاطب سخت تر شده با این حال من به عنوان نویسنده به همراه مازیار میری کارگردان و دیگر عوامل سریال تلاش می کنیم با بضاعت موجود تلویزیون و بودجه ها و شرایط تولید، بهترین ها را برای مخاطب انجام دهیم. سعی کردیم کیفیت این کار نسبت به قصه ها و داستان های دیگر بهتر باشد و ما به روزتر باشیم.

خودسیانی در پایان درباره این سریال که به مسایل مرتبط با آپارتمان نشینی می پردازد، بیان کرد: ما دو نوع قواعد داریم یکی «هست و نیست» هاست و دیگری «بایدها و نباید» که ما در ترسیم روابط در این سریال سراغ بایدها و نبایدها رفتیم. ما سعی نکردیم دروغ بگوییم بلکه می گوییم اینطور هم می شود زندگی می کرد همچنین سعی کردیم پند و اندرز ندهیم چون مخاطبان ما امروز دیگر اهل پند و اندرز نیستند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: