نسخه چاپی

شرط های گران قیمت و تمام نشدنی سرمربی استقلال

درخواست خودروی لوكس و اینترنت پر سرعت شروطی بود كه شفر بلافاصله بعد از پیروزی در دربی درخواست كرد و مدعی شد باید برای فصل آینده و تمدید قرارداد این شرایط فراهم شود.

به گزارش نما، خودروهای چینی هم بالاخره صدای شفر را در آورد و یکی دیگر از شرط های تمدید قرارداد ژرمن موفق لقب گرفت.

شفر معتقد است خودرویی که در اختیار او قرار دارد مطمئن نیست، البته شفر هنوز نمی داند که این خودرو ها و دیگر خودرو های داخلی سالهاست معضل بزرگی برای عموم مردم است و حل آنهم عزم جدی تر از شفر و باشگاه استقلال می خواهد.

چند روز قبل نقل قول غیر مستقیمی از یک مسئول استقلالی در مورد بزرگ کردن بیش از حد شفر شنیدیم که گفته بودند" خیلی هم موفقیت های استقلال را بزرگ نکنید چون در تمدید قرارداد به مشکل می خوریم".


امروز معنی این حرف بیش از پیش نمود یافت و شفر که توانسته بود دل هواداران را در دربی بدست بیاورد احتمالا صفرهای بیشتری را برای قراردادش طلب خواهد کرد.

معنای سیاست روی نیمکت را مرد آلمانی به خوبی تفسیر کرد بدین شکل که اول اعتماد مشتری را جلب کرد بعد قیمت را بالا برد،بگذریم که در بازار این روز های غیر ورزشی هم خیلی این موضوع لحاظ نمی شود.

شفر یک گام دیگر در مجاب کردن استقلال برای تمام خواسته هایش دارد که قرار است امروز بردارد، پیروزی در دیدار مقابل العین امارات که سال گذشته استقلال را با نفرت انگیزترین عدد دوران یعنی 6 گل شکست داده بود آخرین تیر خلاص به جیب استقلالی هاست و بعد از آن باید سر کیسه شل شود.

شفر نقاط استراتژیک پیروزی و ورود به قلب هواداران را می داند و اگر در بازی های غیر مهم نتایج لازم را نگرفته است اما نقاط کلیدی را تسخیر کرده است.

پیروزی بر الهلال که سال گذشته شوک بزرگی به پرسپولیس داد،برنده شدن در دربی 86 که نقطه آمال هواداران بود و امروز هم مصاف با العین که می تواند سه گانه شفر را برای دلار های بیشتر تکمیل کند.

تهیه منزل در نقطه ای مناسب و حضور فرزند شفر به عنوان آنالیزور و دستیاران جامائیکا یی و جمهوری چک و .....

همه اینها امتیازهای اولیه شفر برای قراردادش بود اما مفاد قرارداد بعدی وزنش بیشتر از جیب استقلال است که امیدوارم مسئولان باشگاهاستقلال و پرسپولیس اول فکر بدهی ها باشند تا تحقیق و تفحص ذره بینی که وعده اش را بارها شنیدیم گریبان این باشگاه را در سال های بعد نگیرد.

شفر سر مربی خوبی است اما یادمان باشد استقلال برای نتیجه گرفتن روی بازیکنان و خرید های اول فصل هم کم هزینه نکرده است و نباید موفقیت را تنها پای شفر نوشت و دیکته وار فرمایشاتش را بپذیریم.


۱۳۹۶/۱۲/۱۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: