نسخه چاپی

اولین میزبانی استقلال بدون ناظر امنیتی

بر اساس حساسیت دیدارهای نمایندگان ایران و عربستان و امارات طی دو فصل گذشته، فدراسیون فوتبال آسیا در اكثر دیدارها از ناظران امنیت برای رصد كامل بازی و حواشی آن استفاده می كرد.

به گزارش نما، بر اساس حساسیت دیدارهای نمایندگان ایران و عربستان و امارات طی دو فصل گذشته، فدراسیون فوتبال آسیا در اکثر دیدارها از ناظران امنیت برای رصد کامل بازی و حواشی آن استفاده می کرد.

این رسم و تصمیمات فدراسیون فوتبال آسیا در فصل جاری در دیدار استقلال و الهلال نیز انجام شد اما فدراسیون فوتبال آسیا در دیدار رفت و برگشت استقلال و العین تصمیم گرفته تا از ناظر امنیتی استفاده نکند.

با تصمیم AFC اولین میزبانی استقلالی ها در آسیا در غیاب مسئولان امنیتی برگزار خواهد شد و تنها این دیدار یک مسئول برگزاری و ناظر مسابقه خواهد داشت که این افراد وظیفه گزارش تخلفات هواداران، بازیکنان و تیم داوری را بر عهده دارند.

این چرخش فدراسیون فوتبال آسیا نشان می دهد که در فصل جدید حساسیت کمتری روی اتفاقات ورزشگاه های ایرانی دارد؛ اما مطمئنا در صورت بروز حتی یک تخلف، تیم های ایرانی به شدت جریمه خواهند شد و البته باید منتظر حضور دوباره ناظران امنیتی در تهران و حساسیت دوباره روی میزبانی نمایندگان ایران باشیم.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: