نسخه چاپی

ارسال هدایای نقدی متخصصین پوست برای زلزله زدگان كرمانشاه

كمك های نقدی انجمن متخصصین پوست ایران به منظور تهیه اقلام مورد نیاز زلزله زدگان كرمانشاه، در قالب كارت خرید، تامین و ارسال شد.

به گزارش نما، فرهاد هنجنی رئیس انجمن متخصصین پوست، گفت: بالغ بر دو میلیارد ریال کمک نقدی که به همت اعضای انجمن متخصصین پوست ایران در آغازین روز‌های زمین لرزه سرپل ذهاب و کرمانشاه جمع آوری شده بود در قالب ۱۰۳ قطعه کارت اعتباری دو میلیون تومانی به شاخه استانی انجمن متخصصین پوست تحویل شد تا به نحو مقتضی بین نیازمندان توزیع شود.

وی افزود: با بررسی‌های انجام شده، اقلام مورد نیاز در سرپل ذهاب و کرمانشاه وجود دارد و همکاران ما در منطقه با وسواس زیاد خانوار‌هایی که محتاج هستند را انتخاب خواهند کرد.

هنجنی ادامه داد: سعی شده با در نظر گرفتن همه جوانب و اعمال تخفیفات ویژه این کارت‌های هدیه تهیه شود.

وی گفت: علاوه بر مواد غذایی و البسه، امکان خرید لوازم خانگی از جمله یخچال، آبگرمکن و اجاق گاز نیز با این اقدام برقرار است.

رئیس انجن متخصصین پوست ایران تاکید کرد: هدف کلی این بود که کمک‌های نقدی تا آنجا که ممکن است به دست تک تک نیازمندان برسد و بدین ترتیب طی روز‌های آتی به همت اعضای شاخه این انجمن در استان کرمانشاه، این هدایای انسان دوستانه بین خانواده‌های زلزله زده توزیع خواهد شد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: