نسخه چاپی

اعلام تمهیدات آتش نشانی برای چهارشنبه سوری

جلال ملكی اظهار داشت: سازمان آتش نشانی برای تامین امنیت و ایمنی شهروندان در شب چهارشنبه سوری طرح های مختلفی را به اجرا می گذارد.

به گزارش نما، علاوه بر آماده باش 130 ایستگاه آتش نشانی سطح شهر،با توجه به تجربیات سال های گذشته آتش نشانان در 1028 نقطه در محلات، چهارراه ها و حتی حاشیه بزرگراه ها مستقر می شوند.

وی ادامه داد: در این روز 234 خودرو سنگین، 232 خودرو سبک و 109 موتور سیکلت آتش نشانی در سطح شهر مستقر می شوند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تاکید کرد: در اماکنی که امکان حضور خودرو نیست آتش نشانان در قالب 532 تیم پیاده دونفره حاضر می شوند.

ملکی با بیان اینکه آتش نشانان از ساعت 15 روز سه شنبه در محلات مستقر می شوند، تاکید کرد: استقرار نیروهای آتش نشانی تا زمانی که مردم در معابر حضور داشته و ایمنی نیاز به تامین شدن باشد، ادامه دارد.

به گفته ملکی در شب چهارشنبه سوری دو هزار و 731 آتش نشان مشغول فعالیت هستند که 998 آتش نشان در قالب تیم های پیاده هستند. این افراد نیروهای غیر شیفت هستند که به خدمت فراخوانده می شوند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تاکید کرد: با این استقرار زمان رسیدن به حوادث همانند روزهای عادی سال می شود.

وی از مردم خواست اگر در این روز خودرو آتش نشانی با چراغ گردان مشغول تردد است راه را برای آنها بازکنند. همچنین از ریختن مواد قابل اشتعال روی آتش خودداری کرده و آتش های بزرگ که باعث ایجاد حریق در درختان،کابل برق و بالکن خانه ها می شود، روشن نکنند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...