نسخه چاپی

تاكید ربیعی بر لزوم اصلاح ساختار صندوق ها درسال 97

ربیعی گفت: ما خواستار كوچك كردن ستادها و قوی تر كردن مراكز واحدهای تولیدی هستیم و این امر به دنبال كردن استراتژی های اصلی ما با سهولت و روش بهتر، بیشتر كمك می كند و قطعاً باید به سمت استفاده از كالاهای ایرانی حركت كنیم .

به گزارش نما، علی ربیعی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در دیدار نوروزی با مدیران عالی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، مدیران عامل و اعضای هیات مدیره هلدینگ ها و شرکت های تحت پوشش شستا اظهار کرد: در سال 97 ، کارفرمایان و به ویژه کارگران و بازنشستگان در تصمیم گیری ها نقش بیشتری ایفا می کنند.

وی افزود: برای هر نوع برنامه ریزی هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی و شرکت سرمایه گذاری باید اهداف تشکیل را دوباره مرور کنیم و ببینیم چقدر در آن جهت حرکت می کنیم.

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: استراتژی ما همان اهدافی است که بنا بر آن ایجاد شده ایم و باید استراتژی افزایش سرمایه و حفظ دارایی های بین نسلی را انجام دهیم.

ربیعی با بیان اینکه وظیفه ما افزایش سرمایه آیندگان است، ادامه داد:روزی که توازن میان نیروی شاغل و بازنشسته به هم می خورد این سرمایه گذاری ها می تواند نجات بخش باشد و ما تنها برای امروز فکر نمی کنیم و وظیفه اخلاقی ما فکر کردن بین نسلی است.

وی با بیان اینکه درصندوق فولاد نیز بین نسلی رفتار کرده ایم، ادامه داد: می توانستیم با فروش صندوق ها یک نوع رضایت عمومی ایجاد کنیم اما به این کار اشتباه و ایجاد رضایت های مقطعی تن ندادیم . بسیاری از افراد هم می توانستند این دوران را دوران رضایت های بزرگ ببینید اما با این کار به نسل های آینده جفا می شد .

ربیعی با بیان اینکه در کار قطعا باید شیوه هلدینگ داری خود را تغییردهیم، ادامه داد:نمای سازمانی هلدینگ ها را نیز باید تغییر و به سمت جمع و جورشدن حرکت دهیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شیوه مدیریت شرکت ها باید همواره اداره به شکلی باشد که گویی خصوصی است و عملکرد آن به نحوی باشد که شکل عمومی داشته باشد و شیوه مدیریت باید غیرسیاسی باشد و بر این شیوه اصرار دارم .

ربیعی افزود: ما خواستار کوچک کردن ستادها و قوی تر کردن مراکز واحدهای تولیدی هستیم و این امر به دنبال کردن استراتژی های اصلی ما با سهولت و روش بهتر، بیشتر کمک می کند و قطعاً باید به سمت استفاده از کالاهای ایرانی حرکت کنیم .

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: با خداوند پیمان می بندیم که به خاطر هیچ رفاقتی یک ریال حق کارگر را به هدر نمی دهیم.

۱۳۹۷/۱/۱۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...