نسخه چاپی

بی اطلاعی فدراسیون فوتبال سوریه از لغو بازی تداركاتی با ایران تكذیب شد

تیم ملی فوتبال ایران طبق برنامه كارلوس كی روش قرار بود 21 اردیبهشت در راه آماده سازی جام جهانی 2018 روسیه با بازیكنان لیگ برتری در ورزشگاه آزادی به مصاف سوریه برود.

به گزارش نما، تیم ملی فوتبال ایران طبق برنامه کارلوس کی روش قرار بود 21 اردیبهشت در راه آماده سازی جام جهانی 2018 روسیه با بازیکنان لیگ برتری در ورزشگاه آزادی به مصاف سوریه برود.

البته با توجه به برگزاری رقابت های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیادر تاریخ 17 و 18 اردیبهشت(دور رفت) و 24 و 25 اردیبهشت(دور برگشت) حضور قطعی پرسپولیس و استقلال و احتمالی ذوب آهن در این مرحله طبق نظر سرمربی تیم ملی بازی با شاگردان برند استانج آلمانی لغو شد تا ایران پیش از جام جهانی تنها یک بازی تدارکاتی خانگی مقابل ازبکستان در تاریخ 29 اردیبهشت برگزار کند.

با این وجود، فادی دباس، نایب رئیس فدراسیون فوتبال سوریه در گفت و گو با روزنامه الشرق قطر اعلام کرده است تیم ملی این کشور روز یازدهم ماه می (21 اردیبهشت) در دیداری تدارکاتی در تهران به مصاف ایران می رود اما به دلیل اینکه این بازی در فیفادی نیست، فقط بازیکنان لیگ داخلی سوریه و برخی لژیونرها به تیم ملی دعوت می شوند.

یکی از مسئولان کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن تعجب از اظهارات نایب رئیس فدراسیون فوتبالسوریه، بیان کرد: پس از اینکه دیدار تیم های ایران و سوریه با نظر کارلوس کی روش لغو شد ایمیلی در اختیار فدراسیون سوریه قرار داده و این موضوع را اطلاع رسانی کردیم. مشکل خاصی وجود ندارد و سوری ها از این امر مطلع هستند.

۱۳۹۷/۱/۲۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...