نسخه چاپی

5 بازیكنی كه هنوز با پرسپولیس تمدید نكرده اند

حمیدرضا گرشاسبی در خصوص تمدید قرارداد بازیكنان پرسپولیس اظهار داشت: ما در چند مرحله با بازیكنانی كه قراردادشان در پایان فصل به پایان می رسد صحبت كردیم كه بیایند و پای میز مذاكره بنشینند تا قرارداد آنها را تمدید كنیم.

به گزارش نما، حمیدرضا گرشاسبی در خصوص تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس اظهار داشت: ما در چند مرحله با بازیکنانی که قراردادشان در پایان فصل به پایان می رسد صحبت کردیم که بیایند و پای میز مذاکره بنشینند تا قرارداد آنها را تمدید کنیم. چند نفر از بازیکنان آمدند و قراردادشان را تمدید کردند اما 5 بازیکن ما یعنی محسن مسلمان، وحید امیری، کمال کامیابی نیا،صادق محرمی و فرشاد احمدزاده هنوز تمدید نکرده اند.

وی ادامه داد: این 5 بازیکن به ما گفتند که اجازه بدهید بازی های لیگ برتر به پایان برسد و پس از آن در مورد تمدید قرارداد مذاکره می کنیم. ما نیز آماده ایم تا بعد از آخرین بازی لیگ برابر سپیدرود رشت که جشن قهرمانی را نیز برگزار خواهیم کرد با این بازیکنان در مورد تمدید قرارداد به توافق برسیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس افزود: ما با همین بازیکنان قهرمان لیگ برتر و سوپر جام شدیم و به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا صعود کردیم و طبیعی است که تمدید قرارداد آنها در اولویت قرار داشته باشد. به نظر من باشگاه تاکنون وظایف خود را به نحو احسن انجام داده است، من به یاد ندارم که در طول تاریخ پرسپولیس همه مطالبات و پاداش ها مثل امروز در موعد مقرر پرداخت شوند. ما تاکنون همه تدارکات لازم را برای بازیکنان در نظرگرفته ایم و آنها نیز بر این امر واقف هستند که بهترین تیمی که می توانند در آن بازی کنند بدون شک پرسپولیس است.

وی با اشاره به احتمال بخشیده شدن محرومیت باشگاه پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالات تاکید کرد: با دیپلماسی ورزشی که چند ماه پیش شکل گرفت توانستیم جرایم سنگینی که برای ما در نظر گرفته بودند را لغو کنیم و به دنبال آن هستیم تا با حضور در دادگاه بین المللی CAS مقدمات بخشیده شدن محرومیت پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالات را فراهم آوریم. البته ما در شرایط فعلی هم بهترین تیم ایران را داریم اما می خواهیم کاری کنیم که دست برانکو برای ایجاد تغییرات در تیم باز باشد و همچنین پسوند محرومیت از نقل و انتقالات از نام باشگاه پرسپولیس برداشته شود.

گرشاسبی در پایان گفت: ما در حال حاضر در تمام رده ها محروم هستیم و اجازه جذب بازیکن نداریم. بد نیست بدانید با توجه به اینکه بازیکنان تیم نونهالان سال گذشته پرسپولیس از این پس باید در مقطع سنی نوجوانان بازی کنند، متاسفانه تیم نونهالان ما ناقص شده است و حتی شاید نتوانند در مسابقات حضور پیدا کنند. محرومیت از نقل و انتقالات ضربه سنگینی بود که بر پیکر پرسپولیس وارد شد و ما امیدواریم در کمتر از یک ماه آینده بتوانیم این محرومیت را لغو کنیم.


۱۳۹۷/۲/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...