نسخه چاپی

بازیگری كه در مجری گری خوش درخشید

تهیه كننده "كودك شو" گفت: بازغی در اجرا خیلی خوب جا افتاده و خصوصیت بارزش صداقت است، مردم او را از جنس خود می دانند و در كلامش دروغ نمی بینند كه این مسائل برای ما بسیار مهم بود.

به گزارش نما، ابوذر پورمحمدی تهیه کننده "کودک شو" درباره "کودک شو" گفت: "کودک شو" تا اول ماه محرم برای مخاطبان از تلویزیون پخش و با تغییراتی در آیتم‌ها روبرو خواهد شد اما ساختار برنامه ثابت است و تغییر نخواهد کرد.

وی در همین راستا افزود: متناسب با هر ایامی برخی آیتم های کودک شو براساس آن ایام تدارک دیده می شود.

تهیه کننده "کودک شو" درباره حضور چهره های مشهور در برنامه ویژه عید نوروز "کودک شو" اظهار کرد: برنامه "کودک شو" در نوروز ۹۷ به سفارش سازمان صدا و سیما تولید و روی آنتن رفت. اساس برنامه کودک شو بر حضور مردم عادی است. پیش از نوروز ۹۷ برای اعلام برندگان هفته‌ای ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار پیامک داشتیم که آمار بسیار بالایی از مشارکت مردم را نشان می دهد.

پورمحمدی ادامه داد: در نوروز ۹۷ این آراء به یک میلیون و صد هزار رسید و فکر می کنم موفقیت برنامه ما در مشارکت همین مردم عادی است.ما در برنامه میان مردم عادی مصاحبه می کنیم، تست می گیریم و از بین چند خانواده یک خانواده را انتخاب می کنیم.

وی درباره ایده "کودک شو" و شکل گیری آن بیان کرد: ایده اصلی کودک شو را حسین کرمی زمانی که مدیر شبکه نسیم بود مطرح کرد و گفت برنامه ای با محوریت خانواده، ازدواج آسان و فرزند آوری می خواهیم. این موضوع باید پشت پرده باشد و رو نباشد تا خود مخاطب به آن برسد. ظاهر برنامه، برنامه شاد و در قالب سرگرمی است که خانواده ها با بچه های کوچکشان که بین ۳ تا ۵ سال هستند می آیند و روند برنامه اثبات شیریتی حضور فرزند در زندگی است.

وی ادامه داد: ما با این برنامه سعی کردیم مردم هر شب این را ببینند تا باعث شود تحکیم بنیان خانواده در جامعه و فرزند آوری بیشتر بلد شود و همچنین فرهنگ غلط اروپایی و غربی که خانواده تشکیل نشود و یا فرزند کمتر بهتر است با این برنامه از بین برود.

تهیه کننده برنامه "کودک شو" درباره مرحله شناخت خانواده از فرزند در برنامه کودک شو توضیح داد: این بخش دو جنبه دارد. یک جنبه آن بسیار جدی در ذهن پدر و مادر تداعی می شود که چرا تا کنون از فرزندمان چنین سوالی نکرده ایم و چرا متوجه چنین نگاهی از فرزند نبوده ایم، در واقع این سوال و جواب تفکری را در وجود پدر و مادر به وجود می آورد.از سوی دیگر پدر و مادر نباید خیلی نگران باشند که چرا تا کنون نمی دانستم که فرزندم این گونه است.

وی در همین زمینه ادامه داد: یک فرزند در موقعیت های مختلف یک سوال را به چند وجه پاسخ می دهد و علت این که هنوز پدر و مادر نتوانسته اند به جواب برسند این است که ما همیشه به خانواده ها رو دست می زنیم. پدر و مادر ساعت ها در خانه تلاش می کنند و از بچه سوالات را می پرسند تا در برنامه موفق شوند اما وقتی در استودیو حضور پیدا می کنند به گونه دیگری رقم می خورد چون موقعیت، زمان، شرایط و فرد سوال کننده در جواب کودک تاثیر گذار است.

این تهیه کننده درباره بهره گیری از روانشناس و علم روانشناسی در "کودک شو" اظهار کرد: ما از تجربه های بیشمار بسیاری از کارشناسان استفاده می کنیم و از خودمان چیزی را سرخود اختراع نکرده ایم. هم روانشناس کودک و هم روانشناس بازی داریم. خیلی از فیلم ها و برنامه هایی که راجع به بچه ها ساخته شده بود را دیدیم.

پورمحمدی به استقبال مخاطبان از "کودک شو" پرداخت و بیان کرد: فصل دوم کوک شو نسبت به فصل اول یک ارتقای بسیار خوب داشت. در فصل قبل در هر برنامه چهار خانواده می آوردیم و برنامه کمی عجله ای می شد و خانواده ای که می آمد فرصت صحبت با او نبود اما در فصل جدید در هر برنامه یک خانواده می آید و شصت دقیقه گفت و گو می کنیم و آیتم های جذاب هم اضافه خواهد شد.

وی دلیل انتخاب پژمان بازغی برای اجرای برنامه "کودک شو" را داشتن خانواده دانست و افزود: بازغی در اجرا خیلی خوب جا افتاده و خصوصیت بارزش صداقت است، مردم او را از جنس خود می دانند و در کلامش دروغ نمی بینند که این مسائل برای ما بسیار مهم بود.

۱۳۹۷/۲/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...