نسخه چاپی

ماه خوشبختی استقلال!

آبی پوشان پایتخت تا پایان كارشان در این فصل تنها 5 بازی دیگر دارند. اولین بازی امروز برگزار خواهد شد و استقلال به مصاف پیكان در لیگ برتر می رود. آنها جمعه نیز باید در اصفهان با سپاهان بازی كنند كه آن دیدار، آخرین بازی لیگ هفدهم برای استقلال به شمار می رود.

به گزارش نما، آبی پوشان پایتخت تا پایان کارشان در این فصل تنها 5 بازی دیگر دارند. اولین بازی امروز برگزار خواهد شد و استقلال به مصاف پیکان در لیگ برتر می رود. آنها جمعه نیز باید در اصفهان با سپاهان بازی کنند که آن دیدار، آخرین بازی لیگ هفدهم برای استقلال به شمار می رود.

دو بازی رفت و برگشت در مرحله یک هشتم نهایی مقابل ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا پیش رو دارند و همچنین قرار است روز 13 اردیبهشت با خونه به خونه در فینال جام حذفی رقابت کنند.
پیروزی در این 5 بازی می تواند برای استقلالی ها، نایب قهرمانی در لیگ برتر، قهرمانی درجام حذفی و صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را در پی داشته باشد. به معنای دیگر، رشد واقعی استقلال را می توان با کسب پیروزی در این بازی ها متوجه شد.
این ماه می تواند برای استقلال چنان شیرین باشد که هرگز از یاد هواداران نرود. تازه بعد از اینکه بازی های شان تمام می شود، سهمیه بازیکنان استقلال در جام جهانی مشخص خواهد شد و آبی ها منتظرند تا با 6 سهمیه، بیشترین سهم را در اردوی تیم ملی برای حضور در روسیه داشته باشند.

۱۳۹۷/۲/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...