نسخه چاپی

دهمین رویداد دورهمی فعالان نرم‌افزارهای مذهبی برگزار شد

دهمین رویداد دورهمی فعالان نرم‌افزارهای مذهبی عصر روز دوشنبه 24 اردیبهشت ماه در موسسه شفیق فكه برگزار شد.

به گزارش نما، مهدی عباسی مدیر مرکز چندرسانه‌ای و تلفن همراه سازمان فضای مجازی سراج با بیان اینکه دهمین رویداد دورهمی فعالان نرم‌افزارهای مذهبی عصر روز دوشنبه 24 اردیبهشت ماه در موسسه شفیق فکه برگزار شد، گفت: در این رویداد دورهمی جمعی از برنامه‌نویسان، گرافیست‌ها، نمایندگان موسسات فرهنگی و همچنین علاقه‌مندان حوزه نرم‌افزارهای مذهبی حضور یافتند.

عباسی ضمن اشاره به اینکه سلسله رویدادهای دورهمی فعالان نرم افزارهای مذهبی هر دو هفته یک بار توسط سازمان فضای مجازی سراج برگزار می‌شود، ادامه داد: در قسمت اول، مهمانان برنامه به معرفی خود پرداخته و فعالیت‌هایی که در گذشته انجام داده‌اند را تشریح کردند. در ادامه سیدستار ستودگان مسئول نرم افزار دفتر استانی فارس سازمان سراج، به عنوان میهمان ویژه حاضر و ضمن آموزش شبکه سازی به مهمانان و شرکت کنندگان، راه های ارتباط با دیگران را بیان کرد.

مدیر مرکز چندرسانه‌ای و تلفن همراه سازمان فضای مجازی سراج ضمن تاکید براینکه این سازمان از ایده‌ها و تولیدات فعالان این حوزه حمایت خواهد کرد، اظهار داشت: با پایان صحبت‌های مهمان ویژه برنامه، فعالان حوزه نرم‌افزارهای مذهبی در قالب گفت‌وگوهای دو نفره و چنده نفره و در فضایی صمیمانه، ضمن توضیح درباره حوزه فعالیت‌های خود، ایده‌ها و برنامه‌های خود را به اشتراک گذاشته و در موضوعاتی همچون نحوه تبلیغات، درآمدزایی، ارتقای فنی برنامه‌ها و نرم‌افزارها تجربیات خود را تبادل کردند.

لازم به ذکر است، مطابق برنامه‌ریزی انجام شده از سوی سازمان فضای مجازی سراج، یازدهمین دورهمی فعالان نرم‌افزار‌های مذهبی در روز برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان حوزه نرم‌افزار برای کسب اطلاع درباره نحوه ثبت‌نام در این رویداد دورهمی و سایر برنامه‌ها می‌توانند به کانال @eventsoftware در پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی مراجعه نمایند.

۱۳۹۷/۲/۳۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...