نسخه چاپی

ادعای عجیب یك پیشكسوت/ كی‌روش به وریا و حسین استراحت داد خط‌‌‌شان نزد

اشكان نامداری از قرار گرفتن نام سیدحسین حسینی در لیست استندبای تیم ملی برای بازی با تركیه چندان ناراحت نشد و معتقد بود این دروازه‌بان به همراه علیرضا بیرانوند گزینه‌های اول و دوم كی‌روش برای بازی در جام جهانی‌ هستند.

به گزارش نما، اشکان نامداری از قرار گرفتن نام سیدحسین حسینی در لیست استندبای تیم ملی برای بازی با ترکیه چندان ناراحت نشد و معتقد بود این دروازه‌بان به همراه علیرضا بیرانوند گزینه‌های اول و دوم کی‌روش برای بازی در جام جهانی‌ هستند.

* سیدحسین حسینی از لیست اعزامی تیم ملی برای بازی با ترکیه خط خورد. انتظارش را داشتید؟

البته که نداشتم ولی شک ندارم او در جام جهانی‌ بازی می‌کند. فکر کنم در روزهایی که هنوز حسین به تیم ملی دعوت نشده بود به خبرورزشی گفتم او در جام جهانی‌ فیکس بازی می‌کند...

*... هنوز هم فکر می‌کنید در جام جهانی‌ فیکس بازی می‌کند؟

ببینید کی‌روش الان در حال محک زدن نفرات حاضر در لیستش است. او می‌خواهد ببیند بین رشید مظاهری و امیر عابدزاده کدام‌یک را می‌تواند به عنوان دروازه‌بان سوم به روسیه ببرد.

* یعنی حسینی را به جام جهانی‌ می‌برد؟

شک ندارم بیرانوند و حسینی دروازه‌بانان اصلی تیم ملی هستند. شاید نتوان دقیق گفت کدام‌یک دروازه‌بان اصلی هستند ولی حسینی حتماً در اردوی نهایی با تیم ملی به روسیه می‌رود. این را می‌نویسم و پای آن را امضا می‌زنم.

* پس چرا خطش زده است؟

او به حسین استراحت داد.

* حسینی فصل بعد در استقلال می‌ماند؟

حسینی با استقلال قرارداد دارد و می‌تواند یک فصل دیگر با استقلال باشد. او و رحمتی قرارداد دارند و هر زمان بخواهند از استقلال بروند باید با هماهنگی باشگاه باشد.

* تکلیف ارشیا بابازاده چیست؟

او سهمیه بزرگسال شده و نمی‌دانم باشگاه چه تصمیمی درباره‌‌اش می‌گیرد.

* شما هم فصل بعد در کادر فنی استقلال هستید؟

شفر فردی بسیار صادق و روراست است. او با بازیکنان و مربیان صادقانه حرف می‌زند و فکر نمی‌کنم نارضایتی از من داشته باشد که اگر هم داشته باشد حق طبیعی‌‌اش است. با این همه هنوز نمی‌دانم قراردادم را تمدید می‌کنند یا نه.

* وریا هم خط خورده و در لیست استندبای قرار دارد! دلیل این موضوع چیست؟

وریا در دیدار با ازبکستان بازی کرده و شاید به او هم استراحت داده است. وریا و سیدجلال که کی‌روش آنها را خط‌ زده دو بازیکن فیکس ایران در جام جهانی‌ هستند.


۱۳۹۷/۲/۳۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...