نسخه چاپی

بازیكنی كه در انتظار تصمیم نهایی كی روش است

حالا باید دید میلاد كه در بین بازیكنان تیم ملی به «مورچه» شهرت دارد و به خاطر سرعت، تیزچنگی، ریزنقشی و بازی پرتلاشی كه انجام می دهد، چنین نامی را برایش انتخاب كرده اند، آیا می تواند مقابل تركیه به تركیب اصلی برگردد یا نه.

به گزارش نما، دیدار با ترکیه برای ایرانی ها اهمیت فوق العاده ای دارد زیرا از این بازی می توان به تفکرات سرمربی پرتغالی تیم ملی پی برد.

یکی از مهم ترین سوالاتی که ممکن است در این بازی به پاسخ آن برسیم، تعیین تکلیف پست مدافع چپ است. میلاد محمدی در رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 توانست با انجام بازی های خوب و موثر، خیال مان را بابت این پست راحت کند اما در دیدار تدارکاتی مقابل تیم ملی ازبکستان اتفاق عجیبی رخ داد و علی قلی زاده به عنوان مدافع چپ به میدان رفت.

حالا باید دید میلاد که در بین بازیکنان تیم ملی به «مورچه» شهرت دارد و به خاطر سرعت، تیزچنگی، ریزنقشی و بازی پرتلاشی که انجام می دهد، چنین نامی را برایش انتخاب کرده اند، آیا می تواند مقابل ترکیه به ترکیب اصلی برگردد یا نه.

برخی می گویند دلیل نیمکت نشینی میلاد محمدی در روز بازی با ازبکستان، گل به خودی بود که در دیدار تدارکاتی مقابل تونس وارد دروازه ایران کرد.

۱۳۹۷/۳/۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: