نسخه چاپی

مهدی تاج در تركیه دچار عارضه قلبی شد

رئیس فدراسیون بلافاصله به بیمارستانی در تركیه منتقل و در بخش مراقبت های ویژه بستری و تحت عمل آنژیوگرافی قرار گرفت.

به گزارش نما، امیر مهدی علوی؛ مشاور رییس و مسئول حوزه ریاست فدراسیون فوتبال در گفت و گو با خبرنگار ما در خصوص آخرین وضعیت تاج گفت: رییس فدراسیون فوتبال روز گذشته در ترکیه، دچار عارضه قلبی شدند و بلافاصله توسط آقای ساکت، دبیرکل فدراسیون و آقای خراطی، مدیر دپارتمان تیم های ملی به بخش مراقبت های ویژه بیمارستانی در استانبول انتقال یافتند.

وی ادامه داد: کادر پزشکان در بیمارستان پس از شور و تشکیل کمیسیون تصمیم به انجام عمل آنژیوگرافی گرفتند تا وضعیت جسمانی آقای تاج را به صورت دقیق تر زیر نظر داشته باشند.

علوی افزود:خوشبختانه و با رسیدگی به موقع کادر بیمارستان و رفع گرفتگی یکی از عروق اصلی در حال حاضر وضعیت عمومی رییس فدراسیون در شرایط با ثباتی قرار گرفته است.

وی ادامه داد:دکترسلطانی فر،وزیر محترم ورزش و جوانان،دکتر داورزنی،معاون محترم وزیر ورزش و جوانان و همچنین کنسولگری ایران در ترکیه در ساعات اخیر پیگیری ویژه ای را درباره وضعیت جسمانی رییس فدراسیون داشته اند که از این بابت کمال تشکر را از این عزیزان داریم.

علوی بیان داشت:همچنین آقای کارلوس کی روش هم در حالیکه تیم ملی برنامه فشرده ای در ارد‌و داشته طی ساعات اخیر به بیمارستان مراجعه کرده اند و از نزدیک پیگیر وضعیت رییس فدراسیون شده اند.ضمن اینکه مصطفی دنیزلی هم از دیگر افرادی بوده که در تماس مکرر تلفنی با بیمارستان و اعزام یک تیم پزشکی مخصوص پیگیری های مستمری را انجام داده است.علاوه بر این،از باشگاه بشیکتاش ترکیه و همچنین فدراسیون فوتبال این کشور هم‌ نمایندگانی در بیمارستان حضور یافته اند‌‌.

وی درباره زمان ترخیص رییس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد:در آخرین تماس با دبیرکل محترم فدراسیون،ایشان عنوان کردند که به لطف پروردگار و تلاش تیم پزشکی وضعیت جسمانی آقای تاج پایدار شده است.با این وجود،نظر قطعی درباره زمان ترخیص ایشان پس از اعلام پزشک و در ساعات آینده اعلام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ما شنیده‌ها حاکی از آن است که رئیس فدراسیون فوتبال تا پایان هفته اجازه خروج از بیمارستان و ترکیه را ندارد.

۱۳۹۷/۳/۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...