نسخه چاپی

بلاتكلیفی در باشگاه سپید رود/ اختلاف دست نشان با كمیته فنی

باشگاه سپیدرود در بلاتكلیفی محض به سر می‌برد. تن‌زاده به رقم تمام فشار‌ها هنوز هیچ حركتی انجام نداده است و حتی شنیدیم در جلسه صبح امروز نادر دست‌نشان با كمیته فنی در حضور مدیرعامل باشگاه اختلافاتی بوجود آمده است.

به گزارش نما، باشگاه سپیدرود در بلاتکلیفی محض به سر می‌برد. تن‌زاده به رقم تمام فشار‌ها هنوز هیچ حرکتی انجام نداده است و حتی شنیدیم در جلسه صبح امروز نادر دست‌نشان با کمیته فنی در حضور مدیرعامل باشگاه اختلافاتی بوجود آمده است.

گویا شروع تمرینات با اختلاف نظر‌هایی همراه است و این نگرانی وجود دارد که هواداران مانع شده و تمرینات به جنجال کشیده شود. موضوعی که ظاهرا دست‌نشان مدعی است از پس آن بر می‌آید.

از سوی دیگر نادر دست‌نشان که قرار بود از فردا (پنجشنبه) تمرینات تست‌گیری را آغاز کند به دلیل بیماری همسرش این تمرینات را به جمعه موکول کرد.

اما خبر خوب از باشگاه سپیدرود تماس با برخی بازیکنان فصل قبل است. گویا دیروز با برخی بازیکنان فصل قبل تماس گرفته و خواهان تمدید قرارداد شدند. از این رو این بازیکنان به زودی راهی باشگاه می‌شوند تا علاوه بر تسویه حساب برای تمدید قرارداد مذاکره کنند. در بین این بازیکنان نام افرادی، چون پویا نزهتی، حسین ابراهیمی، محمدرضا مهدوی، سام کن، تهی دست، میلاد قربان زاده، عماد میرجوان و چند بازیکن جوان به چشم می‌خورد.

البته این لیست مورد نظر دست‌نشان است و برخی از آنها مورد تایید باشگاه نیستند. از این رو مقرر شد ابتدا بازیکنی مثل حسین ابراهیمی که به اعتقاد مدیران سپیدرود علیه باشگاه مصاحبه کرده بود، ابتدا با مدیران صحبت کند و در صورت رفع سوء تفاهم‌ها پای میز مذاکره با دستنشان بنشیند.

به این ترتیب به زودی مذاکرات آغاز می‌شود و دست‌نشان بعد از این که لیستی از بازیکنان فصل قبل تهیه کرد و از آنها برای تمدید قرارداد قول گرفت، مذاکره با گزینه‌های دیگر را آغاز می‌کند.

بد نیست بدانید؛ مربی همین حالا هم از چند بازیکن قول گرفته است و آنها برای عقد قرارداد با سپیدرود منتظر تسویه حساب با بازیکنان فصل قبل هستند.

۱۳۹۷/۳/۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...