نسخه چاپی

مهاجم جدید استقلال از استقلالی شدنش می گوید

روح‌الله باقری درباره پیوستن به جمع استقلالی‌ها، اظهار داشت: امضای قرارداد با استقلال مهم ترین اتفاق زندگی من بود. استقلال از نظر افتخارات، شخصیت باشگاه و هواداران در آسیا بهترین است و خوشحالم كه در این باشگاه بزرگ حضور دارم. به خوبی می‌دانم كه باید در استقلال برای نام بزرگ باشگاه تلاش كنم.

به گزارش نما، روح‌الله باقری درباره پیوستن به جمع استقلالی‌ها، اظهار داشت: امضای قرارداد با استقلال مهم ترین اتفاق زندگی من بود. استقلال از نظر افتخارات، شخصیت باشگاه و هواداران در آسیا بهترین است و خوشحالم که در این باشگاه بزرگ حضور دارم. به خوبی می‌دانم که باید در استقلال برای نام بزرگ باشگاه تلاش کنم.

مهاجم جدید تیم فوتبال استقلال درباره اهمیت استقلالی شدنش در در ادامه مسیر فوتبالی او، تصریح کرد: قبل از هر چیز باید بگویم استقلال را با دلم انتخاب کردم. می‌دانم با توجه به بزرگانی که در کادر مدیریتی، فنی و بازیکنان تیم حضور دارند و فضای استقلال، می توانم به پیشرفت خودم در فوتبال ادامه دهم. مهم ترین موضوع موفقیت و سربلندی استقلال است و سپس به هدف‌های شخصی فکر می‌کنم.

باقری در واکنش به برخی شایعات مانند انتخاب شماره پیراهن، مصدومیت و مسائلی از این دست، خاطرنشان کرد: متاسفانه بعد از امضای قرارداد با استقلال برای من شایعات و حواشی درست شد، که همه آنها را رد می‌کنم. به طور مثال شایعه‌ای درباره مصدومیت من مطرح شد اما من در آخرین دیدار فصل گذشته خونه به خونه که 9 اردیبهشت بود در زمین حضور داشتم و سپس فینال حذفی را به دلیل محرومیت از دست دادم و اکنون نیز هیچ مشکلی برای آغاز فصل ندارم.

باقری در ادامه صحبت‌های خود درباره همکاری با وینفرد شفر، عنوان کرد: از دور و نزدیک تعریف ایشان را شنیدم و واقعا دوست داشتم با او کار کنم. در اواسط فصل بود که برخی زمزمه‌ها درباره علاقه ایشان به گوش من رسید و همین موضوع باعث شد با انگیزه دو برابر برای جلب نظر او تلاش کنم. همکاری با مربی بزرگی مانند شفر واقعا حس خوبی به من می دهد. ایشان یک جنتلمن تمام عیار است و تلاش می کنم تا در تمرینات و مسابقات تمام دستورهای ایشان را عملی کنم.

مهاجم جدید استقلال درباره سختی حضور در استقلال، گفت: می‌دانم کار سختی داریم اما برای این کار سخت آماده هستم. تجربه قبلی من در لیگ برتر خوب نبود اما در استقلال شرایط متفاوت است و همه روی عملکرد ما نظارت دارند. به خوبی می دانم چه وظیفه سنگینی به گردن من است و تلاش می‌کنم با انجام تمرینات به بهترین شکل و کمک بقیه افراد، به بهترین فرم مورد نظر کادرفنی دست پیدا کنم.

باقری در پایان درباره حضور در استقلال در لیگ قهرمانان آسیا و دیدار با السد خاطر نشان کرد: کار سختی در لیگ قهرمانان داریم اما می‌دانم که مجموعه استقلال به دنبال موفقیت است. هنوز به تیم اضافه نشدم اما فکر می‌کنم که تفکر کادرفنی استقلال بازی به بازی جلو رفتن است و از الان باید خود را برای بازی سوپرکاپ آماده کنیم تا فصل را درخشان آغاز کنیم. هر بازی برای استقلال اهمیت زیادی دارد و امیدوارم اولین سال حضور من در استقلال با کسب ستاره سوم آسیایی همراه باشد.

۱۳۹۷/۳/۱۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...