نسخه چاپی

جانشین‌های احتمالی طارمی در تركیب تیم ملی

مهدی طارمی، مهاجم تیم ملی در آخرین دیدار تداركاتی برابر لیتوانی مصدوم شد و مدتی از تمرینات دور بود تا حضورش در دیدار اول برابر مراكش به اما و اگر بیافتد.

به گزارش نما، مهدی طارمی، مهاجم تیم ملی در آخرین دیدار تدارکاتی برابر لیتوانی مصدوم شد و مدتی از تمرینات دور بود تا حضورش در دیدار اول برابر مراکش به اما و اگر بیافتد.

طارمی یکی از مهره‌های کلیدی ترکیب کی‌روش است و همیشه در اردوها و دیدارهای تدارکاتی و رسمی حضور داشته است تا نشان از اعتقاد سرمربی تیم ملی به بازی او و حساب ویژه‌ای که رویش باز کرده داشته باشد.

در صورتی که طارمی برابر بازی با مراکش آماده حضور در زمین نباشد کی‌روش باید تغییراتی در تفکراتش و همچنین ترکیب اصلی تیم ملی ایجاد کند که به بررسی آن می‌پردازیم.نفرات احتمالی برای جایگزینی طارمی در تیم ملی:سامان قدوس:

یکی از جدید‌ترین نفرات اضافه شده به شاگردان کی‌روش قدوس است که ملیت ایرانی و بازی برای ایران را برگزید و چند بازی در ترکیب تیم کشورمان به میدان رفته است. قدوس قابلیت بازی در چند پست از جمله هافبک هجومی، وینگر چپ و راست و مهاجم نوک را دارد و می‌تواند یکی از گزینه‌های جانشینی طارمی باشد.وحید امیری:

وینگر چپ پرسپولیس در پست تخصصی که کی‌روش از طارمی استفاده می‌کند حضور دارد و می‌تواند یک گزینه محتمل و ایده‌آل برای جانشینی طارمی در صورت غیبتش برابر مراکش باشد. امیری هم از بازیکنانی است که در چند سال اخیر همیشه در تیم ملی حضور داشته و کی‌روش در صورت نیاز می‌تواند به او اعتماد کند.اشکان دژاگه:

کاپیتان دوم تیم ملی به روسیه رفته تا با تجربه بالایش بتواند عصای دست کی‌روش باشد. اشکان هم در چندین پست مختلف برای تیم ملی به میدان رفته است و ممکن است به گوشه سمت چپ منتقل شود و جای طارمی را بگیرد.سایر احتمالات:

کی‌روش نشان داده قابل پیش‌بینی نیست و ابایی هم از استفاده بازیکنان در پست‌های جدید و غیر تخصصی ندارد. همچنین ممکن است در جام جهانی تغییراتی در سیستم بازی تیم داده شود و معادلات به کلی تغییر کند ولی در هر صورت مساله اصلی اینجا حضور یا عدم حضور طارمی در ترکیب اصلی خواهد بود. وی روز گذشته دوباره پا به توپ شد و در تمرینات گروهی شرکت کرد که نشان می‌دهد شرایط بازی را پیدا کرده است ولی شاید کی‌روش روی بازی دادن به او ریسک نکند.

۱۳۹۷/۳/۲۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: