نسخه چاپی

سایپا هم منشا را نخواست!

گادوین منشا مهاجم آفریقایی پرسپولیس كه با سر و صدای زیاد تابستان گذشته از پیكان به پرسپولیس پیوست، نتوانست انتظارات را برآورده كند.

به گزارش نما، منشا که با مبلغی سنگین راهی پرسپولیس شد در اوایل فصل و در بازی‌های آسیایی عملکرد نسبتاً خوبی داشت اما رفته‌رفته هرچه به پایان بازی‌ها نزدیک می‌شدیم، بیشتر به یک نیمکت‌نشین محض تبدیل شد.

اوایل همه فکر می‌کردند این نیمکت‌نشینی‌ها به خاطر اختلاف نظر با برانکو است اما هرچه گذشت معلوم شد افت فنی منشا و بی‌انگیزگی او در تمرینات این بازیکن سیه‌چرده را به نیمکت ذخیره‌ها دوخته است. حالا و با وجود داشتن قرارداد با پرسپولیس، برانکو دیگر نظر مساعدی روی منشا ندارد و به مسئولان این تیم اعلام کرد در صورت رسیدن پیشنهاد خوب با فروش او موافقت کنند. از طرفی برانکو می‌خواهد هر طور شده مهدی ترابی، وینگر جوان و ملی‌پوش را برای فصل آینده به خدمت بگیرد. از همین روز برانکو خواهان معاوضه ترابی و منشا شده است.

مسئولان پرسپولیس هم در مذاکراتی که با باشگاه سایپا داشتند پیشنهاد این جابه‌جایی را مطرح کردند که بلافاصله از سوی علی دایی رد شد! ظاهراً افت بدنی و فنی منشای گران‌قیمت به حدی بود که سایپایی‌ها هم حاضر نشدند این بازیکن را به تیم‌شان اضافه کنند.

۱۳۹۷/۳/۲۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: