نسخه چاپی

افزایش تصادفات خسارتی در پایتخت در پی طوفان روز گذشته

سرهنگ مسعود جبارزاده درباره خسارت‌های ناشی از طوفان شب گذشته (دوشنبه) در تهران، اظهار كرد: در پی باد شدید و توفانی كه عصر دیروز در تهران رخ داد شاهد شكستن درختان و سقوط اشیاء در برخی از معابر و بزرگراه‌ها بودیم.

به گزارش نما، معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که طوفان شب گذشته (دوشنبه) در تهران سبب افزایش تصادفات خسارتی در پایتخت شده است.

سرهنگ مسعود جبارزاده درباره خسارت‌های ناشی از طوفان شب گذشته (دوشنبه) در تهران، اظهار کرد: در پی باد شدید و توفانی که عصر دیروز در تهران رخ داد شاهد شکستن درختان و سقوط اشیاء در برخی از معابر و بزرگراه‌ها بودیم.

وی با بیان این که این موضوع سبب ایجاد ترافیک مقطعی و انسداد معابر شده بود، خاطرنشان کرد: آمار‌های ما نشان می‌دهد که طوفان روز گذشته سبب افزایش تصادفات خسارتی، به ویژه در محدوده بزرگراه‌ها و معابر شمالی تهران شده است.

جبارزاده در ادامه به رانندگان توصیه کرد تا به هنگام وقوع طوفان حتما چراغ خودروی خود را روشن کرده و از توقف در کنار درختان بلند، داربست‌ها، تابلو‌های تبلیغاتی، ساختمان‌های قدیمی و اشیای ناایمن خودداری کنند.

وی با بیان این که لازم است در این شرایط رانندگان با سرعت مطمئن حرکت کنند، بیان کرد: راکبان موتورسیکلت نیز توجه داشته باشند که وزش باد شدید و طوفان خطر واژگونی را برای آنان افزایش می‌دهد؛ بنابراین باید تا حد امکان از تردد در این شرایط خودداری کنند.

۱۳۹۷/۳/۲۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: