نسخه چاپی

چرا پرواز تیم ملی تاخیر داشت؟

تیم‌ ‌ملی فوتبال كشورمان در حالی وارد كازان شد كه پرواز ملی پوشان با یك ساعت تاخیر از مسكو پرواز كرد.

به گزارش نما، کشورمان برای انجام دومین دیدارش در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه وارد کازان شده است و در هتل محل اسکان خود مستقر شده است. ملی‌پوشان در حالی وارد کازان شدند که پرواز مسکو به کازان آنها با حدود یک ساعت تاخیر انجام شد. بر اساس اطلاعات واصله به خبرنگار اعزامی ایسنا، دلیل این تاخیر مشکل فنی نبوده است.

معمولا در فرودگاه‌های بزرگ دنیا تاخیر به دلایل غیر فنی و به دلیل ترافیک بالای خطوط پروازی رخ می‌دهد. در پرواز تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به کازان نیز به دلیل تاخیر در ورود و خروج پروازها به فرودگاه مسکو و ترافیک در لاین تی کاف هواپیماها پرواز تیم‌ ‌ملی دیر به لاین بلند شدن رسید و بر این اساس پرواز ملی‌پوشان در حدود یک ساعت با تاخیر به انجام رسید.

ملی‌پوشان فوتبال ایران هم اکنون در هتل میراژ شهر کازان مستقر هستند و آماده دیدار روز چهارشنبه برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال ‌اسپانیا شده‌اند.

تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران عصر امروز (سه‌شنبه) یک تمرین باز خواهد داشت و نشست سرمربیان هر دو تیم نیز در ورزشگاه کازان آره نا برگزار می‌شود.

تدابیر حفاظتی در اطراف هتل میراژ بالا است و با وجود این موضوع هواداران ایرانی زیادی با رزرو اتاقل در هتل تیم‌ ‌ملی سعی کردند در نزدیک‌ترین مکان استقرار تیم‌ ‌ملی ایران حضور داشته باشند.

در حالی که تیم‌ ‌ملی فوتبال کشورمان از ۲۴ ساعت پیش وارد شهر کازان شده است، تیم‌ ‌ملی اسپانیا ساعت ۱۲:۳۰ به وقت روسیه وارد کازان خواهد شد.
ثبت: ۱۳۹۷/۳/۲۹

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: