نسخه چاپی

عذر خواهی رسمی بنیاد رودكی برای اجرای همایش جنجالی

بنیاد رودكی طی اطلاعیه‌ای درخصوص برگزاری یك همایش در تالار وحدت، رسماً عذرخواهی كرد.

به گزارش نما، بنیاد فرهنگی هنری رودکی در خصوص اجرای رویدادی توسط یک مجموعه فروشگاهی فعال در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی در تالار وحدت توضیحاتی ارائه کرد. در متن توضیحات بنیاد رودکی آمده است:

«بنیاد رودکی به عنوان متولی تالار وحدت سالانه پذیرای ده‌ها همایش و رویداد ملی و بین المللی است. اولویت اصلی اجرای رویداد‌ها در تالار وحدت، برنامه‎های فرهنگی فاخر است. اما با توجه به کنسل شدن برنامه موسیقی توسط برگزار کنندگان مجموعه فوق (در زمان‌هایی که تراکم برنامه‌های فرهنگی کم است) از دیرباز در اختیار فعالان بخش‌های مختلف دولتی و خصوصی در جهت برگزاری همایش‌ها قرار می‌گیرد.


این موضوع از یک طرف نیاز مجموعه‌های مختلف را در خصوص ارائه برنامه در یک تالار فاخر بر طرف می‌کرد و از سوی دیگر کمک‌رسانی به اقتصاد فرهنگ بود و موجب می‌شد با تقویت توان مالی بنیاد رودکی به شکل غیر مستقیم تسهیلاتی در اختیار مجموعه‌های هنری قرار بگیرد و دست بنیاد رودکی در ارایه تسهیلات به گروه‌های هنری بازتر باشد.

برگزاری همایش فروشگاه فوق نیز بر همین مبنا صورت گرفت؛ هر چند این بنیاد معتقد است در خصوص ارایه امکانات تالار وحدت به مجموعه برگزار کننده دقت و مطالعه لازم صورت نگرفته و بخش مسئول این حوزه در بنیاد رودکی کوتاهی کرده است که برخورد لازم نیز در این راستا انجام خواهد شد.

بنیاد رودکی، معتقد است علی رغم تمام تلاش‌هایی که در چند ماه اخیر توسط این بنیاد صورت گرفته و بخشی از توان بنیاد را به خود مشغول کرد، اما لازم بود درخصوص اجرای همایش فوق دقت و مطالعه بیشتری صورت می‌گرفت؛ و از این جهت به صورت رسمی از تمامی دلسوزان و علاقمندان تالار وحدت عذرخواهی می‌کند.

بنیاد رودکی همچنین قدردان اصحاب رسانه به عنوان چشمان بینای جامعه است و اعتقاد دارد نقد و نظر سازنده اصحاب رسانه به اعتلای جامعه و بهبود فرایند‌ها کمک می‌کند.»

۱۳۹۷/۴/۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...