نسخه چاپی

عقب افتادن درمان بیماری آقای بازیگر به دلیل مشكلات مالی

مراحل درمان بیماری‌ام تا به امروز به خوبی پیش رفته و همچنان ادامه دارد. البته به دلیل مشكل مالی برای خرید آمپول‌ها، آخرین دوره تزریق چند روزی عقب افتاده و همچنان نمی توانم آمپولها را خودم تهیه كنم.

به گزارش نما، حسین محب اهری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص آخرین مراحل درمان خود گفت: مراحل درمان بیماری‌ام تا به امروز به خوبی پیش رفته و همچنان ادامه دارد. البته به دلیل مشکل مالی برای خرید آمپول‌ها، آخرین دوره تزریق چند روزی عقب افتاده و همچنان نمی توانم آمپولها را خودم تهیه کنم.

وی در همین راستا ادامه داد: پزشکان اصرار دارند که هر چه سریعتر این دوره نهایی از تزریق آمپول‌ها انجام شود اما متاسفانه نه خودم پول خرید این آمپول‌ها را دارم و نه اینکه بیمه هزینه های قبلی را پرداخت کرده تا بتوانم از آن طریق آمپول‌ها را تهیه کنم.

بازیگر سریال "دردسرهای عظیم"با اشاره به اثربخشی تزریق آمپول های قبلی تاکید کرد: خوشبختانه بدنم نسبت به این تزریقات کاملاً واکنش مثبت داشته و حالم بسیار بهتر است و اگر دوره سوم آمپول‌ها نیز تزریق شود برای عمل پیوند مغز استخوان آماده خواهم شد. باید خدا را شکر کنم که تاکنون تاثیر درمان در من خیلی خوب پیش رفته است.

وی درباره بازگشت دوباره خود به عرصه بازیگری افزود: حالم این روزها اینقدر خوب است که مشغول تمرین دوباره تئاتر به صورت همزمان هستم. نمایش "خسیس" نام اولین نمایشی است که امسال بار دیگر در سالن اصلی تئاتر شهر اجرا خواهد شد و در آن به ایفای نقش می پردازم. این نمایش از اواخر تیرماه روی صحنه می رود.

بازیگر نمایش "هملت"در همین راستا اضافه کرد: علاوه بر نمایش خسیس مشغول تمرین نمایش "رویای نیمه شب تابستان" به قلم شکسپیر هستم که کارگردانی آن را مریم کاظمی بر عهده دارد. این نمایش هم از مرداد ماه در سالن اصلی تئاتر شهر روی صحنه می رود. البته بازیگر جایگزینی هم برای من در نظر گرفته شده که اگر احیاناً از لحاظ جسمانی نتوانستم ادامه دهم وی نقشم را بازی کند.

محب اهری با اشاره به علاقه خود برای بازگشت به عرصه بازیگری تلویزیون و سینما خاطرنشان کرد: خیلی دلتنگ بازی در تلویزیون و سینما هستم. این مدت به دلیل بیماری نمی توانستم به کسی قول کار بدهم اما اکنون آماده ام تا پیشنهادات را بررسی کرده و به بازیگری بازگردم.

۱۳۹۷/۴/۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: