نسخه چاپی

امیرنعمتی: نیروهای مسلح با قدرت در برابر هجمه‌های استكبار می‌ایستند

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیروهای مسلح باقدرت و امنیتی كه مدیون شهدا است، تا آخرین قطره خون خود در مقابل تمامی هجمه‌های استكبار جهانی می‌ایستند.

به گزارش نما، امیر سرتیپ نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم تشییع پیکر سه شهید تازه تفحص شده نزاجا در میدان صبحگاه ستاد این نیرو گفت: دوران دفاع مقدس با ایثارگری، رشادت و جان‌فشانی‌های شهدای گرانقدر، ایثارگران و شما همرزمان عزیز به پیروزی رسید و پس از گذشت 30 سال از آن دوران، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همچنان خاری در چشم دشمنان است.

وی افزود: نیروهای مسلح با قدرت و امنیتی که مدیون شهدا است، تا آخرین قطره خون خود در مقابل تمامی هجمه‌های استکبار جهانی خواهند ایستاد.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: شرف و عزتی که امروز ایران اسلامی در منطقه دارد ثمره ریخته شدن خون شهدایی است که در دوران دفاع مقدس و دیگر حوزه‌های جهاد و مبارزه جاری شده است.

امیر سرتیپ نعمتی بیان کرد: جنگ تحمیلی، دانشگاهی مقدس برای جوانان برومند کشور بود که در آن دوران با حضور مقتدرانه خود در جبهه‌های جنوب و غرب کشور، امنیت، اقتدار و فضای معنوی را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رقم زدند.

وی تصریح کرد: شهدا شاهد اعمال ما هستند،ما از خداوند منان می‌خواهیم که به ما توفیق دهد ادامه دهنده راه شهدای گرانقدر باشیم.

یادآوری می‌شود پیکر مطهر سه شهید تازه تفحص شده نیروی زمینی ارتش پس از مراسم وداع در ستاد نیروی زمینی ارتش با هماهنگی ایثارگران نیروی زمینی ارتش جهت خاکسپاری به موطن خود تهران،کرمانشاه و زنجان منتقل شد.

۱۳۹۷/۴/۱۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...