نسخه چاپی

تازه ترین خبرها از ساخت سریال «87 متر»

مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون گفت:در كنار حرفه بازیگری، مشغول راه اندازی یك كار اقتصادی هستم كه می تواند به اشتغالزایی و رونق بخشی از صنعت مواد غذایی كمك كند.

به گزارش نما، مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص فعالیت های اخیر خود در عرصه هنری و اقتصادی گفت: همچنان مشغول بازی در سریال تلویزیونی ۸۷ متر به کارگردانی کیانوش عیاری هستم و کمتر وقت استراحت دارم.

وی افزود: این روز ها در کنار حرفه بازیگری، مشغول راه اندازی یک کار اقتصادی هستم که می تواند به اشتغالزایی و رونق بخشی از صنعت مواد غذایی کمک کند.

وی در ادامه درباره روند تولید مجموعه تلویزیونی ۸۷ متر بیان کرد: گروه تصویربرداری و بازیگرها حدود ۱۰ ماهی است که درگیر این سریال هستیم و به نظر می رسد در خوش بینانه ترین حالت، تصویر برداری ۸۷ متر حدود یکسال دیگر ادامه داشته باشد.

بازیگر مجموعه تلویزیونی دکتر قریب، درخصوص ایفای نقش خود در سریال ۸۷ متر عیاری، افزود: زمانی که برای عقد قرارداد به دفتر عیاری رفتم، او به من گفت" هر روز سر پروژه هستی و فقط سه روز کار نخواهی داشت".

رجبی در پایان گفت: در برخی از کارها مثل تله فیلم ها یا سینماهایی که اخیرا کار کرده ام، کمتر دیده شده ام یا شاید مثل گذشته دیده نشده باشم اما همچنان جزء بازیگران پرکار هستم.

۱۳۹۷/۴/۲۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: