نسخه چاپی

سریالی كه باعث معروفیت آقای بازیگر شد

شاید باورتان نشود اما بعد از این همه كار كردن در هنگام ضبط سریال پدر به شدت استرس داشتم. حس و حالم از صبح روز فیلمبرداری مثل بچه ای بود كه باید امتحان دهد.

به گزارش نما، مسعود فروتن بازیگر "سریال پدر" درخصوص تجربه این روز‌های خود از حضور در اثری پر بیننده گفت: خدا را شکر که سریال پدر از سوی مخاطبان با استقبال بسیار خوبی مواجه شده و من هم به نوعی در کنار این سریال در حال مشهور شدن هستم.

وی در همین راستا ادامه داد: من در این سریال نقش خاصی را ایفا کرده ام که از شخصیتی که پیش از این مردم از من می‌شناختند بسیار متفاوت است. مسعود فروتن برای مردم تاکنون یک مجری تلویزیون و رادیو بود که از لحاظ رفتاری جایگاه خود را پیدا کرده بود و حالا با نقشی منفی چهره‌ای تازه از خود به نمایش گذاشته است.

بازیگر فیلم سینمایی "360 درجه" نقش خود در سریال پدر را اینگونه توصیف کرد: من در سریال پدر نقش انسانی شیک و مرتبط را بازی می‌کنم که در باطن شیطنت و بدجنسی‌های خاص خود را دارد. به همین دلیل بسیاری از مردم به من می‌گویند که دلمان نمی‌خواست در این نقش بازی کنید، زیرا ما مسعود فروتن را مردی مهربان می‌شناختیم و این نقش با خود واقعیتان بسیار متفاوت است.

وی درباره بازخورد مخاطبان نسبت به حضورش در سریال پدر اضافه کرد: خیلی از دوستان با من تماس می‌گیرند و می‌گویند باورمان نمی‌شود که آن نقش را مسعود فروتن بازی می‌کند و البته همه این را هم می‌گویند که خدا را شکر توانسته ام با ایفای درست نقش تنفر مردم را نسبت به آن شخصیت برانگیخته کنم.

فروتن درباره تجربه سخت بازی در سریالی پربیننده تصریح کرد: شاید باورتان نشود اما بعد از این همه کار کردن در هنگام ضبط سریال پدر به شدت استرس داشتم. حس و حالم از صبح روز فیلمبرداری مثل بچه ای بود که باید امتحان دهد. البته در این راه بهرنگ توفیقی به من کمک کرد تا از لحن و قالب اجرا فاصله بگیرم و خوشحالم که این اتفاق به خوب برای من در این سریال افتاد و به توفیقی گفتم که از این بعد اگر باز هم بخواهی کار کنی دوست دارم به عنوان بازیگر حضور داشته باشم.

این مجری تلویزیون درباره نگاه مردم به مسعود فروتن بعد از بازی در سریال پدر اشاره کرد: من همواره مورد لطف مردم بوده و هستم و امیدوارم بعد از این سریال باز هم این عزیزان مرا دوست داشته باشند و در کنار این علاقه بدانند که فروتن بازیگری است که با تمام مهربانی می تواند چنین شخصیت بدی را هم به خوبی ایفا کند.

وی درباره علاقه همیشگی‌اش به اجرا در تلویزیون و رادیو اضافه کرد: من همچنان اجرا را دوست دارم و همین الان هم منتظر برنامه های شنبه رادیو هستم تا بتوانم با مردم حرف بزنم ولی بازیگری برای من یک چالش جذاب است. اینکه بعد از این همه سال مسعود فروتن بودن تبدیل به "ناصر شریفی" در داستان سریال پدر شوم و مردم مرا قبول کنند بی نهایت برایم شیرین است. با سن و سال فعلی هنوز هم با تمام انرژی آماده چالشی همچون بازی در نقش ناصر شریفی هستم و خوشحالم که در این دوران از زندگی همچنان در حال امتحان دادن و یاد گرفتن هستم.

این مجری پیشکسوت تلویزیون و رادیو محبوبیت بازیگری در میان مردم را دلچسب خواند و اذعان کرد: من سالها به عنوان کارگردان در پشت صحنه سینما، تلویزیون و رادیو فعالیت داشتم و برخی از مردم مرا می شناختند و همین خوشحالم می کرد اما عرصه بازیگری به شدت متفاوت است. از نظر من این محبوبیت و اینکه مردم در خیابان مرا می شناسند جایزه سالها تلاش من در عرصه هنر است.

وی درباره نظر خود درباره کلیت سریال پدر اضافه کرد: از نظر من بهرنگ توفیقی زبان تلویزیون را به خوبی می داند. این سریال در ابتدا قرار بود ماه رمضان پخش شود و همه می دانیم سریالها در این ماه با استقبال مواجه می شوند اما حالا شاهد آن هستیم که مردم در فصل تابستان که اکثریت شبها در پارک یا بیرون هستند هم سریال پدر را دنبال می کنند. برخی شب نمی توانند سریال را ببینند اما باز پخش را مشاهده می کنند و همین نشان می دهد که سریال پدر جای خود را در میان مردم پیدا کرده است.

فروتن درباره برخی انتقادات از صحنه های تراژیک سریال پدر خاطرنشان کرد: وقتی یک اثر مورد نقد قرار می گیرد یعنی آن اثر دیده شده است. همواره در مورد همه آثار نظر مثبت و منفی وجود داشته و دارد و به همین دلیل از نظر من این نظرات طبیعی است. برخی نسبت به برخی صحنه های غم انگیز سریال نقد داشتند اما این را هم بگویم که اگر صحنه ای متاثر کننده است، قرار بر این بوده که ناراحت کننده باشد.

۱۳۹۷/۵/۲۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...