نسخه چاپی

موكلم به جای بدهی پالایشگاه داده است

سمیه سادات قدمگاهی در جمع خبرنگاران و در خصوص اتهامات موكلش گفت: اتهامات موكل من آنطور كه در كیفرخواست آمده است نیست و تنها شاكی موكل من شركت نفت جی است.

به گزارش نما، سمیه سادات قدمگاهی در جمع خبرنگاران و در خصوص اتهامات موکلش گفت: اتهامات موکل من آنطور که در کیفرخواست آمده است نیست و تنها شاکی موکل من شرکت نفت جی است.

وی افزود: در رابطه با شاکی اصلی این پرونده یعنی شرکت نفت جی توافق نامه ای چندین سال پیش در رابطه با بدهی های موکلم نوشته شده بود و در آنجا مطرح شده بود که بدهی موکل من تنها ۱۶۰ میلیارد تومان است.

وکیل مدافع باقری درمنی (از مفسدان اقتصادی) گفت: در توافق نامه سال ۹۳ قرار بود که این مبلغ پرداخت شود و متناسب با این توافقنامه موکل بنده پالایشگاهی با ارزش ۷۸ میلیارد تومان و ملکی با مساحت ۵۰ هزار متر مربع در منطقه کن و با ارزش ۵۵ میلیارد تومان پرداخت کرده است.

وی ادامه داد: اخیراً هم کارشناسی هایی در رابطه با این پالایشگاه و ملک صورت گرفته است. علاوه بر این ۴۲ میلیارد تومان هم به نام زده شده است.

وکیل مدافع متهم با بیان اینکه این پرونده یک دعوای حقوقی است، گفت: حتی قرار بود برای رسیدگی به دادگاه انقلاب این پرونده عدم صلاحیت بخورد اما این اتفاق نیفتاد. به هر حال ۴ سال موکل من در بازداشت نگهداشته شده است و این در حالی که او یک کارآفرین است.

وی در خصوص اتهام فساد فی الارض مطرح شده در کیفرخواست و همچنین اتهامات متهمان فراری نیز گفت: بابت افساد فی الارض تعجب کردیم، چرا که آقای «ن» از متهمان فراری این پرونده اتهاماتش بسیار سنگین تر از باقری است و جالب است که برای آقای «ن» اتهام افساد فی الارض مطرح نیست.

۱۳۹۷/۶/۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: