نسخه چاپی

كشف محموله حشیش پیش از رسیدن به تهران

سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ اظهار داشت: ماموران پایگاه دهم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ موفق به شناسایی و دستگیری یك مواد فروش و قاچاقچی ترانزیت مواد مخدر با هویت «س» شدند.

به گزارش نما، سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ اظهار داشت: ماموران پایگاه دهم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ موفق به شناسایی و دستگیری یک مواد فروش و قاچاقچی ترانزیت مواد مخدر با هویت «س» شدند.

وی در ادامه افزود: طبق تحقیقات انجام شده مشخص شد که این فرد مواد مخدر را از جنوب کشور خریداری کرده و با یک دستگاه کامیون قصد انتقال مواد به پایتخت را داشته است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در ادامه گفت: با اخذ نیابت از مقامات قضایی یک گروه از تیم عملیاتی به شیراز فرستاده شده و با زیر نظر گرفتن محدوده تردد خودرو مورد نظر و با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس، خودرو فرد مورد نظر شناسایی و در یک عملیات ماموران مبارزه با مواد مخدر موفق به دستگیری قاچاقچی مواد مخدر شدند.

سرهنگ بخشنده در پایان با بیان کشف 30 کیلوگرم حشیش از زاپاس کامیون گفت: متهم همراه با مواد مکشوفه به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس منتقل شد.

۱۳۹۷/۶/۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...