نسخه چاپی

پست مدافع پرسپولیس تغییر كرد

شجاع خلیل زاده، مدافع میانی سرخپوشان كه در چند دیدار اخیر عملكرد موفقی از خود در تركیب پرسپولیس به جا گذاشته، در دیدار مقابل سپیدرود رشت در پست مدافع راست به میدان خواهد رفت.

به گزارش نما، شجاع خلیل زاده، مدافع میانی سرخپوشان که در چند دیدار اخیر عملکرد موفقی از خود در ترکیب پرسپولیس به جا گذاشته، در دیدار مقابل سپیدرود رشت در پست مدافع راست به میدان خواهد رفت.

مصدومیت حسین ماهینی و دوری این بازیکن از ترکیب باعث شده تا برانکو تصمیم به تغییر و جابجایی در پست بازیکنان بگیرد و بر این اساس قرار است از این بازیکن امروز در پست دفاع راست سود ببرد. خلیل زاده که طی فصول اخیر بیشتر در پست مدافع میانی به میدان رفته باید دید در این تجربه جدید چه عملکردی از خود به جا خواهد گذاشت.

پرسپولیس که با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی با ضعف زیادی از حیث پتانسیل بازیکن مواجه است، امروز چند تغییر پیش از دربی در نظر گرفته است. ماهینی، نوراللهی، بشار رسن و امید عالیشاه بازیکنان مصدوم پرسپولیس محسوب می‌شوند و این در حالی است که شجاع خلیل زاده نیز مصدومیت جزیی در زانو علاوه بر درد گردن که از ابتدای فصل او را آزار می‌دهد، احساس می‌کند اما با توجه به نیاز تیم امروز در ترکیب سرخپوشان به میدان خواهد رفت.

۱۳۹۷/۷/۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: